WYDARZENIA


Gala CCIFP 2017

2017/02/03

Kiedy 2017/02/03 - 2017/02/03 19:30
Gdzie Sofitel Warsaw Victoria, ul. Królewska 11, 00-065 Warszawa
Cena 700 PLN + VAT / os. dla firm stowarzyszonych ; 1000 PLN + VAT / os. dla firm niestowarzyszonych
Liczba miejsc 450 Język prowadzenia polski / francuski

 

Doroczna Gala CCIFP stała się już tradycją. W ciągu ostatnich kilku lat nabrała szczególnej wagi dla firm stowarzyszonych w CCIFP i stała się ważnym punktem w kalendarzu polsko-francuskiego środowiska. Co roku jest pretekstem do spotkania w prestiżowym miejscu jakim jest hotel Sofitel Warsaw Victoria ludzi biznesu, przedstawicieli instytucji i świata polityki, mediów oraz Przyjaciół Francuskiej Izby. Gala to niezwykły wieczór i rozrywka na najwyższym poziomie.

Podczas najbliższej Gali „Les Grands Chefs – Mistrzowie Kuchni” zaprosimy Państwa na kolację stworzoną na sześć rąk przez największe talenty kulinarne Polski i świata!  Po raz pierwszy kolacja będzie przygotowana nie tylko przez utytułowanego Szefa kuchni restauracji La Brasserie Moderne, Macieja Majewskiego ale i Szefa warszawskiej restauracji Senses, Andreę Camastrę (1* w przewodniku Michelin) i najbardziej utytułowanego Szefa kuchni na świecie, Pierre’a Gaganaire’a (3* Michelin).

By zaspokoić Państwa gusta Szefowie kuchni zaproponują kolację na najwyższym poziomie kulinarnej sztuki. Pełne finezji dania stworzone na bazie najszlachetniejszych produktów i przyrządzone z największą troską o wyszukany smak dopełnią wyśmienite i oryginalne francuskie wina, starannie wyselekcjonowane przez uznanego sommeliera.

 

Ponieważ Gala CCIFP to nie tylko synonim kulinarnej ale i artystycznej doskonałości, wyśmienitej kolacji będzie towarzyszyć zaskakujący program artystyczny, po którym zaproponujemy niezapomniane francuskie hity i zaprosimy Państwa do tańca

Wstępny program:

19.30: Przybycie Gości, Aperitif,

20.00: Powitanie Gości przez Prezesa CCIFP,

20.05: Przemówienie Partnera Diamentowego – Auchan Retail Polska,

20.10: Wyśmienita kolacja zaproponowana przez Szefów Kuchni, występy artystyczne,

23.30: Początek zabawy tanecznej,

02.00: Koniec wieczoru.

 

Gorąco zachęcamy do udziału oraz pozostania Partnerem tego prestiżowego wydarzenia. Kontakt: małgorzata.oleszkiewicz@ccifp.pl

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Gali Voyage, voyage! 2016.

Zobacz relacje filmowe z poprzednich edycji Gali CCIFP :

Gala CCIFP 2015 >>>

Gala CCIFP 2014 >>>

Zobacz podsumowanie Gali 2016>>>

 

Organizator

 

Partner Diamentowy

 

Partner Złoty

 

 

Partner Specjalny

Partnerzy Brązowi

 
 

 

 
 
 

 

Partnerzy Medialni

 
Logo Gala 2016