SZKOLENIA


Propozycja centrum szkoleń / Kalendarz wydarzeń

Kompetencje osobiste > Wszystkie wpisy

  Angażowanie zespołu

  2017/06/02 Seminaria, szkolenia i konferencje 

  Menedżerowie cały czas szukają sposobów na to, by skuteczniej angażować swoje zespoły i zarażać pasją do realizacji wspólnych celów. To z takimi pracownikami, organizacje osiągają najlepsze wyniki i tworzą innowacyjne produkty. Prawdziwe wyzwanie pojawia się jednak, gdy zamiast atmosfery rozwoju, pojawia się presja czasu, oczekiwanie wysokiej jakości wyników, a naszym zadaniem...


  Polsko-francuskie różnice kulturowe w biznesie

  2017/06/06 Seminaria, szkolenia i konferencje 

  Spotkanie dla Polaków, w języku polskim : Jak lepiej poznać i zrozumieć mentalność Francuzów, aby wypracować skuteczny model współpracy z francuskimi interlokutorami?


  M-COMMERCE

  2017/06/08 Seminaria, szkolenia i konferencje 

  Spotkanie strategiczne 8 czerwca

  W jaki sposób m-commerce zmieni oblicze Twojego biznesu?  Komunikacja przez telefon w języku francuskim

  2017/09/29 Kursy językowe 

  Intensywne, jednodniowe szkolenie z francuskiego specjalistycznego dla osób, które w szybki sposób chcą pogłębić swoje kompetencje językowe w zakresie prowadzenia biznesowych rozmów telefonicznych w języku francuskim.


  Francusko-Polskie różnice kulturowe w biznesie (część II – wersja francuska)

  2017/10/06 Seminaria, szkolenia i konferencje 

  Spotkanie dla Francuzów, w języku francuskim : Jak wypracować skuteczny model współpracy z polskimi interlokutorami przezwyciężając francusko-polskie różnice kulturowe.


  Język francuski biznesowy dla początkujących A2 – kurs roczny

  2017/10/11 Kursy językowe 

  Prowadzący: Dorota Bruś – tłumacz, wykładowca i coach biznesowy. Absolwentka Filologii Romańskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Od 1990 roku prowadzi szkolenia w zakresie specjalistycznego języka francuskiego dla zarządów, wyższej kadry menedżerskiej i pracowników firm i instytucji, w tym m.in. dla: Parlamentu i Komisji  Europejskiej, Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie (w...