SZKOLENIA


Propozycja centrum szkoleń / Kalendarz wydarzeń

Kompetencje osobiste > Wszystkie wpisy

INSIGHTS inaczej, czyli Jak zwiększyć skuteczność współpracowników, zespołów oraz handlowców dzięki zastosowaniu metody Insights Discovery?

2017/09/12 Kluby wymiany doświadczeń 

Zapraszamy na klub HR, aby odkryć jakim nowym doświadczeniem może być Insights Discovery dla Waszych współpracowników, zespołów i całych organizacji.


Jak zarządzać zespołami w sytuacji ciągłych zmian – metody, techniki, schematy nawykowe

2017/09/15 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Szkolenie dedykowane jest członkom zarządów i dyrektorom pionów, zainteresowanych procesami zmian, wprowadzających zmiany w swoich spółkach, firmach czy pionach lub dywizjach. Chętnie widziani: dyrektorzy HR, szefowie ds. szkoleń Korzyści ze szkolenia: uczestnicy praktycznie, w formie warsztatowej, poznają mechanizmy i techniki wprowadzania zmian. Każdy będzie mógł zaplanować...


Komunikacja przez telefon w języku francuskim

2017/10/05 Kursy językowe 

Intensywne, jednodniowe szkolenie z francuskiego specjalistycznego dla osób, które w szybki sposób chcą pogłębić swoje kompetencje językowe w zakresie prowadzenia biznesowych rozmów telefonicznych w języku francuskim.


Francusko-Polskie różnice kulturowe w biznesie (część II – wersja francuska)

2017/10/06 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Spotkanie dla Francuzów, w języku francuskim : Jak wypracować skuteczny model współpracy z polskimi interlokutorami przezwyciężając francusko-polskie różnice kulturowe.


Język francuski biznesowy dla początkujących A2 – kurs roczny

2017/10/11 Kursy językowe 

W trakcie kursu poruszone zostaną wszystkie najważniejsze aspekty językowe i kulturowe przydatne w życiu zawodowym w kontaktach z francuskojęzycznym odbiorcą. Kurs przeznaczony jest dla osób, które osiągnęły już poziom A1 i pragną kontynuować przygodę z biznesowym językiem francuskim. Kurs przygotowuje również do egzaminu Certificat de francais professionnel  pierwszego...


Jak rekrutować osoby z pokolenia Z ?

2017/10/11 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Rozmowy rekrutacyjne z pokoleniem ZAutorytet a naturalność – styl zarządzania managerów wyższego szczebla (1 część)

2017/10/27 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Być szefem firmy, liderem, osoba zarządzającą w XXI wieku… Co to dokładnie oznacza? Dokonywać samotnie biegu z przeszkodami ? Być skupionym na osiąganiu wyników ? Cieszyć się autorytetem ? Zarządzać kompleksowością i niepewnością ? Obawiać się porażki ? Być zestresowanym ? Wątpić ? Nie radzić sobie z nabraniem dystansu ? Czy wreszcie być Liderem 3 G :...


Prezentacje w języku francuskim

2017/11/17 Kursy językowe 

Intensywne, jednodniowe szkolenie z francuskiego specjalistycznego dla osób, które w szybki sposób chcą pogłębić swoje kompetencje językowe w zakresie przygotowania i prowadzenia prezentacji biznesowych w języku francuskim.