SZKOLENIA


Propozycja centrum szkoleń / Kalendarz wydarzeń

Kursy językowe > Wszystkie wpisy

Kursy i szkolenia z francuskiego języka specjalistycznego organizowane są w CCIFP od 2003 roku. CCIFP ma ugruntowaną pozycję na rynku szkoleń specjalistycznych. Uczymy przede wszystkim pracowników i praktyków wielu międzynarodowych firm i instytucji, przygotowujemy do egzaminów...


Komunikacja przez telefon w języku francuskim

2017/10/05 Kursy językowe 

Intensywne, jednodniowe szkolenie z francuskiego specjalistycznego dla osób, które w szybki sposób chcą pogłębić swoje kompetencje językowe w zakresie prowadzenia biznesowych rozmów telefonicznych w języku francuskim.


Język francuski biznesowy B2 / C1 – kurs roczny

2017/10/09 Kursy językowe 

Roczny kurs francuskiego języka biznesowego solidnie przygotowuje uczestników do egzaminów Paryskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (CCIP) DFP Affaires na poziomie B2 i/lub C1.


Roczny kurs dla tłumaczy języka francuskiego specjalistycznego

2017/10/10 Kursy językowe 

Do kogo skierowany jest kurs ? Zapraszamy tłumaczy oraz osoby, dla których język francuski specjalistyczny jest narzędziem w codziennej pracy. Celem szkolenia jest : -  nabycie praktycznych umiejętności w zakresie przekładu prawniczego i sądowego -  poznanie pułapek oraz trudności właściwych dla tego rodzaju przekładu -  rozwinięcie zdolności właściwego zastosowania ...


Język francuski biznesowy dla początkujących A2 – kurs roczny

2017/10/11 Kursy językowe 

W trakcie kursu poruszone zostaną wszystkie najważniejsze aspekty językowe i kulturowe przydatne w życiu zawodowym w kontaktach z francuskojęzycznym odbiorcą. Kurs przeznaczony jest dla osób, które osiągnęły już poziom A1 i pragną kontynuować przygodę z biznesowym językiem francuskim. Kurs przygotowuje również do egzaminu Certificat de francais professionnel  pierwszego...


Gramatyka francuska w biznesie w ujęciu praktycznym

2017/10/12 Kursy językowe 

Zajęcia praktyczne poświęcone rozwikłaniu trudności gramatycznych charakterystycznych dla języka biznesowego oraz służące zwiększeniu efektywności językowej.


Język francuski biznesowy dla początkujących A0 – kurs roczny, od podstaw

2017/10/12 Kursy językowe 

Metoda kładzie nacisk na praktyczny aspekt znajomości języka,  traktowanego  jako narzędzie pozwalające  na bezproblemowe odnalezienie się w ważniejszych sytuacjach życia codziennego i zawodowego. Po ukończeniu kursu trwającego 60 godzin lekcyjnych słuchacze powinni posiadać  następujące kompetencje językowe: umiejętność komunikowania się w mowie i w piśmie w języku...


Język francuski prawniczy B2 + – kurs roczny

2017/10/13 Kursy językowe 

Kurs prowadzony jest w oparciu o praktyczną metodę komunikacyjną, w ramach której ćwiczone są umiejętności swobodnego porozumiewania się we współczesnym świecie biznesu, przy jednoczesnym rozwijaniu umiejętności pisania, wypowiadania się, a także praktycznego stosowania zasad gramatycznych z francuskiego języka prawniczego.


Zebrania w języku francuskim

2017/10/20 Kursy językowe 

Intensywne, jednodniowe szkolenie z francuskiego specjalistycznego dla osób, które w szybki sposób chcą pogłębić swoje kompetencje językowe w zakresie prowadzenia zebrań oraz uczestniczenia w tego rodzaju spotkaniach w języku francuskim.


Zamknięcie zapisów na grudniową sesję egzaminów językowych DFP

2017/10/25 Kursy językowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza w Polsce jest akredytowanym przez Paryską Izbę Przemysłowo-Handlową (CCIP) centrum egzaminacyjnym. Organizujemy specjalistyczne kursy przygotowujące do egzaminów o różnym poziomie zaawansowania.