SZKOLENIA


Propozycja centrum szkoleń / Kalendarz wydarzeń

Kursy językowe > Wszystkie wpisy

Kursy i szkolenia z francuskiego języka specjalistycznego organizowane są w CCIFP od 2003 roku. CCIFP ma ugruntowaną pozycję na rynku szkoleń specjalistycznych. Uczymy przede wszystkim pracowników i praktyków wielu międzynarodowych firm i instytucji, przygotowujemy do egzaminów...


Język francuski biznesowy – kurs doszkalający do egzaminu DFP Affaires B2 / C1

2018/09/05 Kursy językowe 

Trzymiesięczny kurs specjalistyczny, przygotowujący do egzaminu DFP Affaires B2 lub C1


Komunikacja przez telefon w języku francuskim

2018/09/21 Kursy językowe 

Intensywne, jednodniowe szkolenie z francuskiego specjalistycznego dla osób, które w szybki sposób chcą pogłębić swoje kompetencje językowe w zakresie prowadzenia biznesowych rozmów telefonicznych w języku francuskim.


Język francuski biznesowy B2 / C1 (kurs roczny)

2018/10/08 Kursy językowe 

Roczny kurs francuskiego języka biznesowego solidnie przygotowuje uczestników do egzaminów Paryskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (CCIP) DFP Affaires na poziomie B2 i/lub C1.


Język francuski specjalistyczny dla tłumaczy (kurs roczny)

2018/10/09 Kursy językowe 

Do kogo skierowany jest kurs ? Zapraszamy tłumaczy oraz osoby, dla których język francuski specjalistyczny jest narzędziem w codziennej pracy. Celem szkolenia jest : -  nabycie praktycznych umiejętności w zakresie przekładu prawniczego i sądowego -  poznanie pułapek oraz trudności właściwych dla tego rodzaju przekładu -  rozwinięcie zdolności właściwego zastosowania ...


Język francuski biznesowy dla początkujących A2 + (kurs roczny)

2018/10/10 Kursy językowe 

W trakcie kursu poruszone zostaną wszystkie najważniejsze aspekty językowe i kulturowe przydatne w życiu zawodowym w kontaktach z francuskojęzycznym odbiorcą na poziomie A2 + (aspirującym do B1). Kurs przeznaczony jest dla osób, które osiągnęły już poziom A2 i pragną kontynuować przygodę z biznesowym językiem francuskim rozwijając swoje kompetencje w stronę poziomu B1. Kurs...


Gramatyka francuska w biznesie w ujęciu praktycznym (kurs 20 spotkań)

2018/10/11 Kursy językowe 

Zajęcia praktyczne poświęcone rozwikłaniu trudności gramatycznych charakterystycznych dla języka biznesowego oraz służące zwiększeniu efektywności językowej.


Język francuski prawniczy B2 (kurs roczny)

2018/10/12 Kursy językowe 

Kurs prowadzony jest w oparciu o praktyczną metodę komunikacyjną, w ramach której ćwiczone są umiejętności swobodnego porozumiewania się we współczesnym świecie biznesu, przy jednoczesnym rozwijaniu umiejętności pisania, wypowiadania się, a także praktycznego stosowania zasad gramatycznych z francuskiego języka prawniczego.


Zebrania w języku francuskim

2018/10/19 Kursy językowe 

Intensywne, jednodniowe szkolenie z francuskiego specjalistycznego dla osób, które w szybki sposób chcą pogłębić swoje kompetencje językowe w zakresie prowadzenia zebrań oraz uczestniczenia w tego rodzaju spotkaniach w języku francuskim.


Prezentacje w języku francuskim

2018/11/16 Kursy językowe 

Intensywne, jednodniowe szkolenie z francuskiego specjalistycznego dla osób, które w szybki sposób chcą pogłębić swoje kompetencje językowe w zakresie przygotowania i prowadzenia prezentacji biznesowych w języku francuskim.