AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Zostań Ambasadorem CCIFP – polecaj naszą organizację i zyskaj atrakcyjne nagrody!

2019/01/16 Aktualności CCIFP 

Każdy z Państwa może zostać Ambasadorem CCIFP. Jeśli są Państwo zadowoleni z przynależności do naszej organizacji, zachęcamy do polecania nas Państwa klientom, partnerom i dostawcom. Za każdą firmę, która od 2019 roku z Państwa inicjatywy przystąpi do Izby, otrzymają Państwo atrakcyjne nagrody. 

 

CCIFP to wspólnota 450 firm, które razem tworzą siłę i prestiż naszej organizacji. Dzięki Państwa zaangażowaniu możemy stale się powiększać i przyciągać nowych członków, co przełoży się na więcej kontaktów biznesowych dla Państwa. 

W podziękowaniu za każdą firmę, która przystąpi od 2019 roku do Izby z Państwa polecenia oferujemy atrakcyjne benefity:

 • podziękowanie w newsletterze i w raporcie rocznym
 • certyfikat Ambasadora CCIFP wręczany na Walnym Zgromadzeniu
 • udział w wydarzeniach: 
  • w przypadku stowarzyszenia się firmy opłacającej stawkę standardową: 2 bilety na Bal Francuski lub 1 bilet na Spotkania Warszawskie lub 2 bezpłatne udziały w wybranym seminarium/warsztacie Centrum Szkoleniowego CCIFP – w zależności od dostępności miejsc
  • w przypadku stowarzyszenia się firmy o składce obniżonej: 1 bilet na Bal Francuski lub 1 udział w wybranym seminarium/warsztacie Centrum Szkoleniowego CCIFP – w zależności od dostępności miejsc

Proszę pamiętać, że na każde RDV Biznesu mogą Państwo zapisać do 2 firm zewnętrznych, by pokazać im nasze wydarzenia i tym samym zachęcić do stowarzyszenia. 

Więcej informacji: Magdalena Wołowska, magdalena.wolowska@ccifp.pl, tel. 22 690 68 80.

ZOSTAŃ AMBASADOREM CCIFP!