Rekrutacja – Szkolenie certyfikacyjne Ostendi Talent Hunter

Seminaria, szkolenia i konferencje 

Kiedy - godziny : 9.30 - 17.00
Gdzie CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa
Cena 800 PLN + VAT / osobę - firmy stowarzyszone w CCIFP, 1000 PLN + VAT - osoby prywatne i firmy niestowarzyszone
Liczba miejsc 9
Język prowadzenia polski

Podczas szkolenia certyfikacyjnego uczestnicy zapoznają się od praktycznej strony z kwestionariuszem osobowości Ostendi Talent Hunter™, a co za tym idzie nabędą uprawnień do wykorzystywania tego narzędzia w prowadzonych przez siebie procesach rekrutacyjnych i rozwojowych.

Dzięki temu narzędziu jest można dowiedzieć się, na ile kandydat ma potencjał rozwojowy oraz co może stanowić dla niego trudność w codziennym funkcjonowaniu zawodowym. Dodatkowo, można w sposób szybszy i efektywny podjąć decyzję o kontynuacji procesu rekrutacyjnego z konkretną grupa osób, ponieważ dzięki raportowi zbiorczemu otrzymasz informacje na temat dopasowania konkretnej osoby do wymogów stanowiska.

W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznają się z koncepcją leżącą u podstaw Ostendi Talent Hunter, jak również nauczą się interpretować uzyskane profile osobowości. Więcej na temat samego narzędzia można przeczytać pod linkiem https://ostendi.pl/ostendi-talent-hunter-efektywna-rekrutacja/

Program :

1. Zastosowanie testów i kwestionariuszy w procesach rekrutacji i selekcji

  • zbudowanie świadomości znaczenie decyzji rekrutacyjnych i ich przełożenie na stronę kosztową firmy;
  • rozwój wiedzy dotyczącej zastosowania testów i kwestionariuszy w różnych procesach HR;
  • wzrost świadomości dobrych i złych praktyk w stosowaniu narzędzi psychometrycznych.
2. Wprowadzenie do metodologii i praktyki Ostendi Talent Hunter
 
  • zrozumienie podstaw teoretycznych, leżących u podstawy Ostendi Talent Hunter;
  • wyjaśnienie terminologii związanej z Ostendi Talent Hunter;
  • zbudowanie zrozumienia znaczenia poszczególnych cech w odwołaniu do wymogów stanowiskowych.
3. Interpretacja profilu Ostendi Talent Hunter
 
  • rozwój umiejętności dokonywania szczegółowej analizy profilu;
  • rozwój umiejętności rozpoznawania specyficznych aspektów wynikających z ułożenia cech

 

Dla kogo szkolenie ?

 

Szkolenie jest dedykowane dla tych wszystkich, którzy prowadzą procesy rekrutacji i selekcji oraz poszukują narzędzia psychometrycznego, które mogłoby wesprzeć ich w podejmowanych decyzjach. Szkolenie jest również dedykowane dla osób, które poszukują dla swoich pracowników kwestionariusza osobowości, który dostarczy ważnych pod kątem zawodowym wskazówek rozwojowych.

Trener prowadzący:

Bożena Roczniak - od kilkunastu lat wspiera Zarządy różnych spółek w budowaniu strategii Zarządzania   Zasobami Ludzkimi. Podczas swojej kariery zawodowej przeprowadziła kilkadziesiąt przeglądów HR-owych  oraz odpowiedzialna była  za wdrażanie proponowanych rekomendacji. Bożena stale rozwijała swoje kompetencje, co każdorazowo jest potwierdzone  otrzymaniem międzynarodowych certyfikatów: coachingowego  ICC,  Praktyka  MBTI(R)  (Mayers-Briggs  Type  Indiator),  korzystania  z testów SLG Thomas (Personal Profile Analyzes, Training System Test, EQTest), Insight Discovery™,  EQ-I  2.0  i  EQ  360  2.0,  Praktyk  Ostendi  Talent  Hunter.  W  związku  z posiadanym  doświadczeniem  Bożena w  Ostendi   Polska odpowiedzialna  jest  za merytoryczny i metodologiczny rozwój produktów.

Partner merytoryczny :
Cena za udział w szkoleniu zawiera już certyfikację

 

Osobom, które anulują swój udział w szkoleniu do 3 dni przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów szkolenia. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 3 dni przed szkoleniem, koszty nie są zwracane.

 

Spotkanie zamknięte jest dla przedstawicieli firm konkurencyjnych w stosunku do partnera merytorycznego spotkania. Z  góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Skontaktuj się z nami

Alicja Rukowicz, Manager Centrum Szkoleniowego CCIFP

alicja.rukowicz@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 99, +48 508 520 839