AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Targi PLASTPOL 2019 – najlepszy klimat dla biznesu i branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie Środkowo-Wschodniej

2019/05/14 Aktualności z firm stowarzyszonych 

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL są jednym z najważniejszych wydarzeń branży w Europie, ale także na świecie. To największa wystawa rynku przetwórstwa tworzyw w Polsce. Ponad 50 procent wystawców to firmy zagraniczne. W 2018 roku targi odwiedziło 19.000 specjalistów branży. Kolejna, 23. edycja wystawy odbędzie się w dniach 28-31 maja 2019.

Zakres branżowy targów obejmuje nie tylko przegląd najnowszych technologii, maszyn i urządzeń niezbędnych do przetwórstwa tworzyw sztucznych, ale również opakowania, wzornictwo, komponenty do przetwórstwa i tworzywa sztuczne. Targi poruszają również tematykę przetwórstwo gumy oraz recyklingu. Podczas tegorocznych targów specjaliści, którzy je odwiedzą, będą mogli zobaczyć wystawy narodowe – swoją branżę przetwórstwa tworzyw prezentować będzie Austria, Szwajcaria i Czechy. Plastpol odwiedzi delegacja rządowa z Indii. Wśród wydarzeń towarzyszących targom znalazło się między innymi spotkanie międzynarodowych klastrów polskiego, węgierskiego i słowackiego.

WWW.plastpol.com

plastpol-logo