SZKOLENIA


Propozycja centrum szkoleń / Kalendarz wydarzeń

Kursy językowe > Wszystkie wpisy

Kursy i szkolenia z francuskiego języka specjalistycznego organizowane są w CCIFP od 2003 roku. CCIFP ma ugruntowaną pozycję na rynku szkoleń specjalistycznych. Uczymy przede wszystkim pracowników i praktyków wielu międzynarodowych firm i instytucji, przygotowujemy do egzaminów...


  Korespondencja biznesowa w języku francuskim

  2019/01/18 Kursy językowe 

  Intensywne, jednodniowe szkolenie z francuskiego specjalistycznego dla osób, które w szybki sposób chcą pogłębić swoje kompetencje językowe.


  Język francuski biznesowy – kurs doszkalający do egzaminu DFP Affaires C1

  2019/03/11 Kursy językowe 

  Trzymiesięczny kurs specjalistyczny, przygotowujący do egzaminu DFP Affaires  C1


  Le français comptable et financier (I)

  2019/05/17 Kursy językowe 

  Formation intense de 2 jours de français spécialisé pour les personnes qui recherchent un moyen rapide d’approfondir leurs compétences linguistiques dans les domaines de la comptabilité et des finances d’après les normes polonaises et françaises.


  Francuski w księgowości i finansach (cz.2)

  2019/05/24 Kursy językowe 

  Intensywne, dwudniowe szkolenie z francuskiego języka specjalistycznego dla osób, które w szybki sposób chcą pogłębić swoje kompetencje językowe w księgowości i finansach wg standardów polskich oraz francuskich.


  Umowy w języku francuskim

  2019/06/14 Kursy językowe 

  Intensywne, jednodniowe szkolenie z francuskiego specjalistycznego dla osób, które w krótkim czasie chciałyby pogłębić swoje kompetencje językowe w zakresie umów.