AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Strategia CSR i prawa człowieka w biznesie – oferta specjalna dla członków CCIFP od CSRinfo

2019/02/12 Aktualności z firm stowarzyszonych 

Na szczycie w Davos biznes koncentrował się na Celach Zrównoważonego Rozwoju ONZ 2016-30 (tzw. SDGs), w znowelizowanej Ustawie o Rachunkowości pojawiła się konieczność raportowania polityki dotyczącej praw człowieka. Świat zmienia się bardzo szybko, podobnie oczekiwania w stosunku do menedżerów nt. ich wiedzy i perspektyw.

Jeśli nie masz czasu na „przebijanie się” przez gąszcz informacji i potrzebujesz konkretnej praktycznej wiedzy, a nie naukowej teorii, CSRinfo zaprasza w lutym na dwa szkolenia:
 
1.Strategia CSR – budowa i wdrażanie: 21.02.2019 Praktyczne szkolenie uczy jak tworzyć strategie i programy odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju.
 
Szkolenie ma charakter warsztatowy, pracujemy w małej grupie.
 
Program i zapisy na stronie
 
2.Prawa człowieka w praktyce biznesowej – NOWOŚĆ! 22.02.2019 Mało który menedżer miał okazję studiować lub przeszkolić się z tej tematyki. Szkolenie CSRinfo w praktyczny i przystępny sposób prezentuje tematykę praw człowieka w odniesieniu do praktyki biznesu. Ułatwia tworzenie polityk i raportowanie tych zagadnień. Szczególnie istotny temat dla banków, ubezpieczycieli i spółek giełdowych, które musza raportować w tym zakresie.
 
Cały grafik szkoleń i ważnych wydarzeń dostępny jest w bezpłatnym kalendarzu Menedżera CSR, który możesz pobrać tutaj:
 

CSRinfo