AREA MANAGERA na Polskę i kraje skandynawskie

Date de la publication: 2019/03/20
Secteur d’activité: Agroalimentaire
Département: Handlowy
Poste: Kadra menadżerska
Lieu de travail: mazowieckie

Description de poste

Francusko–Polska Izba Gospodarcza dla swojego klienta francuskiej firmy RICHEL

poszukuje osoby na stanowisko:

AREA MANAGERA na Polskę

Grupa RICHEL jest firmą rodzinną, istnieje od 54 lat i aktualnie zatrudnia 230 osób. RICHEL to europejski lider w zakresie projektowania i produkcji szklarni rolniczych oraz namiotów magazynowych. Firma stale się rozwija i jest już obecna w ponad 80 krajach, a 80 % produkcji trafia na eksport.

Grupa RICHEL działa na rynku polskim od 30 lat i obecnie poszukuje kandydata na stanowisko AREA MANAGERA.

Zadania i wyzwania na stanowisku:

W ramach strategii firmy oraz pod kierownictwem Sales Managera, zadaniem AREA MANAGERA będzie rozwój sprzedaży rozwiązań przeznaczonych dla szklarni, obejmujący zarówno dotychczasowych, jak i nowych klientów. Sprzedaż tych rozwiązań polega na zaopatrywaniu szklarni w odpowiednie urządzenia (nawadniające, grzewcze, komputery sterujące klimatyzacją oraz inne wyposażenie). Każdy projekt jest inny i wymaga bezpośrednich ustaleń z klientem. Stanowisko daje niepowtarzalną możliwość zarządzania projektem od początku do końca i polega na: poszukiwaniu nowych klientów, ocenie realnej wykonalności projektu, zdefiniowaniu potrzeb klienta, pośredniczeniu pomiędzy zainteresowanymi stronami, zbieraniu odpowiednich informacji, w razie potrzeby - współpracy z inżynierami firmy RICHEL lub jej dostawców, przygotowywaniu ofert technicznych i handlowych, przedstawianiu ich klientowi, zamknięciu procesu sprzedaży, negocjowaniu finansowych i przewidzianych w umowie punktów projektu, kontrolowaniu montażu projektu przez podwykonawców, pośredniczeniu w usługach posprzedażowych.

Profil kandydata :

Wykształcenie wyższe, handlowe lub techniczne

Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego, znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Minimum 3-5 lat doświadczenia w sprzedaży rozwiązań technicznych i/lub w zarządzaniu projektami

Otwarty umysł, autonomia

Umiejętności sprzedażowo - handlowe gwarantujące pozyskanie i utrzymanie stałych i owocnych relacji z kluczowymi klientami

Samodzielność, otwarty umysł inicjatywa, wiedza techniczna, niezbędna do zrozumienia potrzeb klientów

Dyspozycyjność, gotowość do regularnych wyjazdów służbowych, które będą stanowić ok. 60% całkowitego czasu pracy

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie

Praca w systemie home office

Niezbędne narzędzia do pracy: służbowy samochód, telefon oraz laptop

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w na adres: ccifp@ccifp.pl z zaznaczeniem w temacie wiadomości „AREA MANAGERA na Polskę”.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie chcemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Nom de la société

CCIFP

La Chambre de Commerce et d'Industrie France Pologne est une organisation patronale reunissant plus de 450 entreprises polonaises et francaises et developpe les relations franco-polonaises.
CCIFP_test

Numéro de référence: OP/90551830/03/2019