kierownik biura projektowego

Opublikowane: 2019/01/23
Branża: Konstrukcyjno-Budowlany
Dział: Kadry
Stanowisko: Kadra menadżerska
Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Firma budowlana, wykonująca domy w konstrukcji szkieletowej drewnianej, poszukuje Kandydata na stanowisko kierownika biura projektowego, z bardzo dobrą znajomością j. francuskiego. Praca głównie w biurze w Krakowie, okazjonalnie w zakładzie produkcyjnym w Mszanie Dolnej, oraz punktowo delegacje do Francji.

Zakres obowiązków:

  • planowanie i nadzór nad pracą biura projektowego
  • optymalizacja pracy biura projektowego pod kątem współpracy z zakładem  produkcyjnym
  • prowadzenie uzgodnień projektowych z Klientem,
  • sporządzanie dokumentacji budowlanej i wykonawczej,
  • kontrola zgodności prac wykonawczych z założeniami projektowymi,
  • stała współpraca z działem produkcyjnym, zakupów i logistyki.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie ,
  • biegła znajomość programu AutoCad, mile widziana znajomość AutoCad 3D,
  • mile widziane doświadczenie z zakresu konstrukcji szkieletowych drewnianych,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych pod presją czasu,
  • umiejętności organizacyjne
  • duże doświadczenie w zarządzaniu ekipą
  • minimum 10 lat doświadczenia zawodowego
  • dyspozycyjność,
  • sumienność,
  • dokładność
  • samodzielność
  • determinacja
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • stałą pracę na pełen etat.
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię zależna od wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@quadrapol.com.

Prezentacja firmy

QUADRAPOL FRÉDÉRIC ROBERT

Od 10 lat Quadrapol działa w branży remontowej oraz budowlanej obejmującej przede wszystkim budynki w konstrukcji drewnianej szkieletowej. Nasza produkcja, nasi specjaliści oraz nasze wysoko...
QUADRAPOL FREDERIC ROBERT