Księgowa / Księgowy

Opublikowane: 2019/01/07
Branża: Administracja
Dział: Administracyjny
Stanowisko: Specjalista
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

BALAJCZA

Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych BALAJCZA (www.balajcza.pl) z siedzibą w Warszawie jest dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w tłumaczeniach naukowych, finansowych i prawnych. Naszą misją jest świadczenie wysokiej jakości usług tłumaczeniowych, zarówno pisemnych jak i ustnych, dla renomowanych polskich przedsiębiorstw oraz korporacji międzynarodowych.

Miejsce pracy: WARSZAWA-URSYNÓW

Region: WARSZAWA, MAZOWIECKIE

Opis stanowiska:

Wystawianie i wysłanie faktur sprzedażowych, faktur korygujących oraz not korygujących;

Rejestracja dokumentów kosztowych tłumaczy oraz kosztów ogólnych;

Księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych, kosztów krajowych i zagranicznych

Regularne przeprowadzanie czynności windykacyjnych pisemnie oraz telefonicznie

Prowadzenie dokumentacji personalnej i akt osobowych, archiwizacja dokumentów

Aktualizacja danych w systemie kadrowo – płacowym, ewidencjonowanie urlopów, zwolnień lekarskich i innych absencji, sporządzanie zaświadczeń o dochodach pracowników

Wsparcie w planowaniu płatnościKoordynacja obiegu dokumentów księgowychUzgadnianie sald należności i zobowiązań

Wymagania:

1-2 letnie doświadczenie lub praktyki w biurze rachunkowym lub w dziale księgowymznajomość zasad rachunkowości

znajomość prawa podatkowego

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office oraz Internetu (praca przed komputerem przez większość dnia)

Postawa pełnego zaangażowania w powierzone obowiązki oraz poczucie odpowiedzialności

Efektywna organizacja pracy i duża skrupulatność

Samodzielność w pracy i umiejętność szybkiego uczenia się

Dodatkowe mile widziane kwalifikacje:

Wykształcenie wyższe

Znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

Pracę w pełnym wymiarze godzin

Umowę o pracę

Pakiet medyczny

Odpowiedzialną pracę w firmie z dużym potencjałem rozwoju

Systematyczne pogłębianie wiedzy oraz umiejętności

Wyjątkową, partnerską kulturę współpracy

Komfortowe warunki pracy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV na adres

praca@balajcza.pl

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.balajcza.pl

„Administratorem Państwa danych osobowych będzie spółka pod firmą BALAJCZA sp. z o.o z siedzibą w Warszawie i będą one przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy jak również przyszłych rekrutacji. Pełny zakres informacji znajdziecie Państwo pod linkiem http://www.balajcza.pl/780-klauzula-informacyjna-dla-kandydata-na-pracownika.html ”

Prosimy także o dołączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy – w zakresie wykraczającym poza dane wynikające z art. 22[1] Kodeksu Pracy – przez spółkę pod firmą BALAJCZA sp. z o.o. w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy, jak również w celu przeprowadzenia w przyszłości rekrutacji na stanowisko takie samo lub inne odpowiadające moim umiejętnościom. Jednocześnie jestem świadomy, że niniejsza zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w każdym czasie.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

BALAJCZA TRADUCTIONS SPÉCIALISÉES

BALAJCZA to dostawca specjalistycznych usług lingwistycznych. Specjalizujemy się w tłumaczeniach z zakresu finansów, prawa, techniki i marketingu. Tłumaczymy we wszystkich językach świata,...