Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Opublikowane: 2018/12/20
Branża: Administracja
Dział: Administracyjny
Stanowisko: Specjalista
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

                        www.kangu24.com

Jesteśmy siecią magazynów samoobsługowych. Działamy w Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Zapewniamy naszym klientom komfortowe i bezpieczne warunki do przechowywania ich mienia. Pomagamy w dostosowaniu wynajmowanej powierzchni magazynowej do rzeczywistych potrzeb, co pozwala naszym klientom optymalizować koszt wynajmu.

             Do oddziału na warszawskim Ursynowie
                poszukujemy osoby na stanowisko:

             Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

  • obsługę Klientów zgodnie z przyjętymi standardami
  • udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych przez firmę usług
  • prowadzenie rozmów handlowych
  • sprzedaż usług Kangu Self Storage
  • utrzymanie dobrych relacji z Klientami
  • monitorowanie płatności
  • prace administracyjno - biurowe

Wymagania

Od kandydatki / kandydata oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej
  • orientacji na klienta
  • samodzielności w realizacji codziennych zadań
  • inicjatywy w działaniu
  • systematyczności i dobrej organizacji pracy
  • zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy z ludźmi
  • dokładności i dbałości o szczegóły
  • znajomości MS Office
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenia w sprzedaży i/lub obsłudze klienta
  • znajomość systemów CMR będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dużą samodzielność w ramach własnego obszaru odpowiedzialności
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą pracę w miłej atmosferze
  • motywacyjny system wynagrodzeń