Pracownik Hali - Dział Nabiał

Opublikowane: 2018/11/14
Branża: Dystrybucja
Dział: Handlowy
Stanowisko: Pracownik
Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Auchan Polska - Centrala
Puławska 46
05-500 Piaseczno

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Marta, jako Pracownik Hali w Dziale Spożywczym pracuje od niespełna roku. Jest mamą i żoną. Bardzo dba o to, co znajduje się w jej lodówce. Na półkach sklepowych nie ma dla niej tajemnic. Zobacz, dlaczego Marta wybrała Auchan jako pracodawcę.

Wymagania:

Nastawienie na współpracę,Zamiłowanie do produktu,Otwartość na potrzeby Klienta,

Szczegółowość i systematyczność.

Na co dzień zajmuję się:

Dbałością o świeżość i jakość sprzedawanego asortymentu,Obsługą i doradzaniem klientom produktów odpowiednio do ich potrzeb,

Dbałością o produkty, ich uzupełnianiem oraz poprawnością oznaczenia.

Auchan, firma handlowa wielkiej dystrybucji, został założony ponad 50 lat temu we Francji przez Gerard Mulliez. Pierwszy hipermarket Auchan w Polsce powstał w 1996 roku. Auchan Retail Polska to 75 hipermarketów, 33 supermarkety oraz sprzedaż internetowa . Firma zatrudnia w Polsce 22 000 Współpracowników, z których 97 % jest akcjonariuszami przedsiębiorstwa.

Regiony

pomorskie
Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=63ea928bdd864e8683ae10d26f1a4fa1
Miasto: Gdynia
Rekrutacja.1054@auchan.pl

Prezentacja firmy

AUCHAN RETAIL POLSKA – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP

Auchan Retail Polska mene ses activites de commerce dans des formats de vente differentes : hypermarchés, supermarchés, ultra-proximité et e-commerce. A la fin de 2017 l'entreprise compte 109...
AUCHAN RETAIL POLSKA  – PARTNER STRATEGICZNY CCIFP