Praktykant w Centrum Rozwoju Biznesu

Opublikowane: 2016/11/22
Branża: Administracja
Dział: Handlowy
Stanowisko: Staż
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Francusko-Polska Izba Gospodarcza w Warszawie, Centrum Rozwoju Biznesu poszukuje na stanowisko:

Praktykanta/Praktykantki w Centrum Rozwoju Biznesu z możliwością zatrudnienia

Do udziału w dwumiesięcznych praktykach zapraszamy studentów V roku oraz absolwentów/absolwentki kierunków ekonomicznych, finansowych, filologii.

Zakres obowiązków

Pomoc w bieżącej pracy działu (m.in. przygotowanie misji handlowych)

Tłumaczenia pisemne i ustne

Redagowanie informacji sektorowych w języku francuskim i polskim

Wymagania:

Biegła znajomość języka polskiego i francuskiego.

Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Lekkie pióro

Umiejętność wyszukiwania informacji

Dobra organizacja pracy

Doświadczenie w telefonicznych kontaktach z klientami

Zaangażowanie,

Dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu

Oferujemy:

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Udział w ciekawych projektach

Współpracę z doświadczonym zespołem.

Planowane rozpoczęcie stażu od 01.12.2016.

Wynagrodzenie w ramach punktowych zadań w ramach umowy zlecenie (np. tłumaczenia).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji w j. francuskim i polskim do 30 listopada 2016 na adres: ccifp@ccifp.pl z zaznaczeniem w temacie wiadomości „Praktyki Centrum Rozwoju Biznesu”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)