Kierownik handlowy

Opublikowane: 2016/02/08
Branża: Handel, Transport
Dział: Handlowy
Stanowisko: Specjalista
Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Jobs Plus dla swojego partnera biznesowego, firmy transportowej, poszukuje obecnie doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce: Otwock / praca w terenie

Główne zadania na stanowisku:

  • Pozyskiwanie Klientów na terenie całej Polski
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi Klientami firmy
  • Prezentacja rozwiązań i oferty firmy na spotkaniach i wydarzeniach branżowych
  • Negocjacje kontraktów oraz dbanie o wizerunek firmy

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Kilkuletniego doświadczenia w sprzedaży usług transportowych popartego sukcesami
  • Wykształcenie średniego (mile widziane wyższe)
  • Znajomości języka francuskiego i/lub angielskiego na poziomie dobrym
  • Znajomość pakietu Office, szczególnie PowerPoint (prezentacje u Klientów) oraz Excel (budżet i analizy)
  • Prawa jazdy kat. B

Klient oferuje:

  • Intensywny program szkoleniowo-wdrożeniowy, dzięki któremu poznasz specyfikę branży
  • Pracę w międzynarodowej firmie z realnym wykorzystaniem języków obcych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie złożone z pensji podstawowej oraz premii
  • Niezbędne narzędzia pracy

Rozpoczęcie pracy: 01.03.2016.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres witold.pawlak@jobsplus.pl

Rekruter odpowiedzialny za projekt: Witold Pawlak, witold.pawlak@jobsplus.pl, tel.: 519-474-103.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.