LISTA WYDARZEŃ


Propozycja centrum szkoleń / Kalendarz wydarzeń


Spotkania biznesowe > Wszystkie wpisy

Sopot – CEO Level – Spotkanie z posłem Parlamentu Europejskiego Januszem Lewandowskim

2019/03/22 Spotkania biznesowe 

Polska, Europa, świat – ekonomiczne trendy rozwoju  / ŚNIADANIE BIZNESOWE  / 22.03.2019Spotkanie dla nowych firm członkowskich

2019/03/27 Spotkania biznesowe 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dedykowane nowym firmom stowarzyszonym oraz Prezesom, którzy niedawno objęli swoje funkcje w firmach członkowskich.   


Frankofońskie Rendez-vous Biznesu w Ambasadzie Kanady

2019/04/02 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza wraz z Polsko-Kanadyjską i Belgijską Izbą Gospodarczą z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 2 kwietnia w siedzibie Ambasady Kanadyjskiej w Warszawie.


Wielkopolski Speed Business Meeting w Smart Building Center

2019/04/04 Spotkania biznesowe 

CCIFP wraz z współorganizującymi z pięcioma Izbami bilateralnymi  zaprasza serdecznie na Wielkopolski Speed Business Meeting do Smart Building Center w Jasinie.


WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW CCIFP

2019/04/16 Spotkania biznesowe 

Zapraszamy Państwa do udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń CCIFP, w którym udział wezmą Prezesi polskich i francuskich firm zrzeszonych w naszej organizacji. 
W trakcie Walnego Zgromadzenia będą Państwo mogli poznać dokonania Izby w ubiegłym roku, a także zapoznać się z aktualnymi planami i już teraz uzupełnić swój kalendarz o wydarzenia CCIFP.

 

 

 

 

 


Rendez-vous Biznesu

2019/05/07 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 7 maja.


Save the date – Spotkania Warszawskie – „Być Kobietą”

2019/05/24 Seminaria, szkolenia i konferencje  Spotkania biznesowe 

Co oznacza bycie kobietą w XXI. wieku we Francji czy w Polsce? Chociaż kobiety stanowią połowę ludzkości, ich reprezentacja na najwyższym profesjonalnym poziomie jest stale przedmiotem walki. Walka ta, która czasami jest wygrywana w niektórych krajach dzięki zdecydowanemu podejściu legislacyjnemu i regulacyjnemu. Być kobietą, nawet w rozwiniętych krajach Europy w 2019 roku, nadal...


Rendez-vous Biznesu

2019/06/04 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 4 czerwca.


Rendez-vous Biznesu

2019/06/042019/06/04 Spotkania biznesowe 

**** Comiesięczne spotkania z cyklu “Rendez-vous biznesu” odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju. Koktajlowe spotkanie przy...