LISTA WYDARZEŃ


Propozycja centrum szkoleń / Kalendarz wydarzeń


Spotkania biznesowe > Wszystkie wpisy

Spotkania Warszawskie – „Być Kobietą w XXI wieku”

2019/05/24 Spotkania biznesowe 

Bycie kobietą, nawet w rozwiniętym państwie europejskim w roku 2019, jest ciągle wyzwaniem. Choć stanowią one połowę społeczeństwa, ich reprezentatywność na najwyższych szczeblach kariery zawodowej jest ciągle przedmiotem walki. Walki, wygrywanej czasem dzięki podjętym w niektórych państwach zdecydowanym krokom legislacyjnym i nowym regulacjom.Jak wspierać kobiety w ich...


Rendez-vous Biznesu / 25 lat polsko-francuskiego partnerstwa – raporty nt. inwestycji francuskich w Polsce

2019/06/04 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 4 czerwca. To wyjątkowe spotkanie, podczas którego będą mieli Państwo okazję wziąć udział w inauguracji publikacji dwóch raportów podsumowujących 25 lat francuskich inwestycji w Polsce.Rendez-vous Biznesu

2019/06/042019/06/04 Spotkania biznesowe 

**** Comiesięczne spotkania z cyklu “Rendez-vous biznesu” odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju. Koktajlowe spotkanie przy...


POZNAŃ / Jak zostać atrakcyjnym pracodawcą? / 10 czerwca 2019

2019/06/10 Spotkania biznesowe 

CCIFP wraz z Partnerami spotkania serdecznie zaprasza na warsztaty, dzięki którym dowiedzą się Państwo czym mierzy się w roku 2019 atrakcyjność pracodawcy i jak zaliczyć się do elitarnego grona ludzi spełnionych zawodowo.


Rendez-vous Biznesu

2019/07/02 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 2 lipca.


Powakacyjne Rendez-vous Biznesu

2019/09/10 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 10 września.


Rendez-vous Biznesu

2019/10/01 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 1 października.


Speed Business Meeting

2019/11/05 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polsko Izba Gospodarcza we współpracy z innymi izbami bilateralymi serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu z cyklu Speed Business Meeting, które odbędzie się 5 listopada.


Rendez-vous Biznesu

2019/12/03 Spotkania biznesowe 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza z radością zaprasza Państwa na najbliższe spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu, które odbędzie się 3 grudnia.