KALENDARZ


Networking


Rendez-vous biznesu

Rendez vous biznesuSpotkania “Rendez-vous biznesu” odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i gromadzą około 100 – 120 osób, głównie kadrę menadżerską. W ich trakcie Prezesi największych przedsiębiorstw na rynku opowiadają o swoich doświadczeniach i planach na przyszłość. Koktajlowe spotkania przy lampce wina po konferencji są również okazją do lepszego poznania się i nawiązywania relacji z uczestnikami wydarzenia.

Speed Business Meeting

Speed business meetingOrganizowane 2 razy do roku spotkania są szybkim sposobem poznania znacznej ilości potencjalnych partnerów biznesowych. W trakcie bezpośrednich spotkań, uczestnicy mogą zaprezentować swoją firmę, wymienić wizytówki, nawiązać osobiste relacje biznesowe z pozostałymi członkami CCIFP, jak również z firmami należącymi do innych izb bilateralnych.

Spotkania nieformalne

CCIFP oprócz spotkań biznesowych organizuje wydarzenia o nieformalnym charakterze, które sprzyjają nawiązywaniu nowych kontaktów i są doskonałym sposobem na integrację pracowników oraz podtrzymanie relacji z kluczowymi klientami.

Gala organizowana przez CCIFP w roku 2011 Gala organizowana przez CCiFP w 2009 rokuData opublikowania: 2012-01-10 08:15:19