WYDARZENIA


Gala 25 lat CCIFP – Festivals de Cannes

2019/02/15

Doroczna Gala CCIFP stała się już tradycją. W ciągu ostatnich kilku lat nabrała szczególnej wagi dla firm stowarzyszonych w CCIFP i stała się ważnym punktem w kalendarzu polsko-francuskiego środowiska. Co roku jest pretekstem do spotkania w prestiżowym miejscu jakim jest Hotel Sofitel Warsaw Victoria ludzi biznesu, przedstawicieli instytucji i świata polityki, mediów oraz Przyjaciół Francuskiej Izby.

Kiedy 2019/02/15 - 2019/02/15 godz. 19:00
Gdzie Sofitel Warsaw Victoria, ul. Królewska 11, 00-065 Warszawa
Cena Uwaga: brak wolnych miejsc! 700 zł netto /1 os. dla firm stowarzyszonych; 1000 zł netto /1 os. dla firm niestowarzyszonych
Liczba miejsc Język prowadzenia polski / francuski

 

Na rok 2019 przypadają 25 urodziny CCIFP i inwestycji francuskich w Polsce. Przybliżymy więc Państwu prawie trzy dekady naszej działalności, opowiemy o ciekawych historiach i wydarzeniach, które nas zaskoczyły, podziękujemy tym, którzy nam zaufali i dzięki którym się rozwijamy.

Podczas Gali zaprosimy Państwa na kolację przyrządzoną przez największe talenty kulinarne. Gościem specjalnym będzie  Allain Passard, szef kuchni i właściciel paryskiej restauracji Arpège posiadający 3 gwiazdki Michelin. Dla gości przygotuje główne danie skomponowane specjalnie na tę kolację. Będzie to jego pierwsza wizyta w naszym kraju i jedyna okazja do spróbowania jego mistrzowskiej kuchni. Po raz kolejny swój kunszt kulinarny zaprezentuje również Państwu szef kuchni Sofitel Warsaw Victoria, Maciej Majewski. Pełne finezji dania stworzone na bazie najszlachetniejszych produktów, przyrządzone z największą troską o wyszukany smak dopełnią starannie wyselekcjonowane i oryginalne francuskie wina.

Z uwagi na żałobę narodową ogłoszoną przez Prezydenta RP w związku po śmierci b. premiera Jana Olszewskiego, wieczór Gali nie będzie miał charakteru rozrywkowego, odbędzie się w konwencji zasiadanej kolacji w gronie zamkniętym.

 

Uwaga: brak wolnych miejsc!

Kontakt: malgorzata.oleszkiewicz@ccifp.pl

 

Gala to:

  • wydarzenie PR dla VIP – możliwość spotkania Prezesów i kadry zarządzającej firm stowarzyszonych z głównymi Partnerami i kluczowymi Klientami ale także z decydentami ze świata polityki i mediów,
  • okazja do umocnienia i nawiązania nowych relacji biznesowych w środowisku francusko-polskim. 

Zaproszeni goście:

  • Kadra zarządzająca firm stowarzyszonych,
  • Ich Klienci i Partnerzy,
  • Przedstawiciele instytucji publicznych,
  • Media.
 
 
 
 
PARTNER JUBILEUSZOWY:
 

 
PARTNER ZŁOTY:
 
 
 
PARTNERZY BRĄZOWI:
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI:

.

 
. .
. .
   
. .
. .
 
 
. .
. .
   
   
   

 

 ****

Zobacz relacje filmowe z poprzednich edycji Gali CCIFP :

Gala CCIFP 2017 >>>

Gala CCIFP 2016 >>>

Save the date_Gala_2019_contact