ROZWÓJ BIZNESU


Rozwiń biznes we Francji


Centrum Rozwoju Biznesu pomaga firmom polskim i francuskim w pozyskiwaniu wiarygodnych partnerów biznesowych. Oprócz udzielania informacji makroekonomicznych o obu rynkach, świadczymy również usługi polegające na wyszukiwaniu partnerów zgodnie ze specyficznymi potrzebami naszych klientów. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie nawiązywania kontaktów handlowych. Naszym celem jest doprowadzenie do spotkania między polskimi i francuskimi firmami zainteresowanymi współpracą.

Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów w Polsce i we Francji, dużemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie podjąć się realizacji zleceń dotyczących szerokiego zakresu tematycznego.

KIERUNEK FRANCJA jest usługą skierowaną do polskich przedsiębiorców, którzy pragną rozwijać swoją działalność na rynku francuskim. W ramach tej usługi pomagamy w wyszukiwaniu partnerów handlowych: producentów, dystrybutorów, klientów bezpośrednich. Zapewniamy również profesjonalne tłumaczenia zarówno pisemne, jak i ustne.

Nasze usługi:

Doświadczeni i dwujęzyczni pracownicy Centrum Rozwoju Biznesu mogą przygotować dla Państwa kompleksową ofertę, skrojoną na miarę Państwa potrzeb. Zachęcamy do kontaktu!

 

 


Data opublikowania: 2012-01-03 16:06:07