AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Targi Pracy UKSW Job Day – zaproszenie do udziału

2018/03/13 CCIFP poleca 

Serdecznie zapraszamy do udziału w UKSW Job Day, który odbędzie się w dn. 18 kwietnia 2018 roku, w godz. 10.00-16.00 na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. CCIFP będzie obecna na Targach w ramach porozumienia o współpracy, które zostało zawarte w zeszłym roku miedzy Izbą, a UKSW. Jeśli Państwa firma chciałaby również być obecna i zaprezentować możliwości kariery studentom UKSW, zapraszamy do udziału.

UKSW jest wyższą uczelnią publiczną, której początki sięgają 1954 r. Aktualnie uczelnia kształci ponad 11 000 studentów i doktorantów na 37 kierunkach studiów.

Studenci kształcą się w obszarach:

 • nauk ścisłych na kierunkach takich jak m. in. biologia, inżynieria środowiska, ochrona środowiska, chemia, fizyka, informatyka, matematyka
 • nauk społecznych na kierunkach takich jak m. in.: pedagogika, pedagogika specjalna, prawo, prawo kanoniczne, administracja, człowiek w cyberprzestrzeni, stosunki międzynarodowe, psychologia, politologia, praca socjalna, socjologia
 • nauk humanistycznych na kierunkach takich jak m. in.: filozofia, archeologia, historia, historia sztuki, ochrona dóbr kultury i środowiska, kulturoznawstwo, muzeologia, filologia polska, filologia włoska, teologia, dziennikarstwo i komunikacja społeczna

UKSW Job Day będzie szansą poznania studentów UKSW i zaprezentowania im możliwości odbywania w Firmach praktyk, staży oraz zatrudnienia. Celem Targów jest umożliwienie dostarczenia studentom rzetelnych treści na temat efektywnego przygotowania się do procesu rekrutacji w Państwa Organizacjach oraz wymiany wzajemnych oczekiwań z potencjalnym pracownikami. Obecność na UKSW Job Daymoże stanowić opłacalną inwestycję, która zwróci się w postaci rekrutacji świetnych kandydatów na praktyki, staże i do pracy. 

Udział Państwa Firmy w targach pracy jest bezpłatny. W ramach organizacji UKSW Job Day zapewniamy dla każdego z wystawców stół + 2 krzesła, w razie potrzeby – dostęp do elektryczności. W dniu targów można będzie przygotować swoje stoisko od godz. 8:00.

Prosimy o wyrażenie chęci uczestnictwa Państwa Firmy w targach poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dla Wystawcy dostępnego na stronie www.szkolenia.uksw.edu.pl . W razie pytań, prosimy o kontakt z Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW pod numerem 22 569-97-97. Na zgłoszenia czekamy do końca marca 2018 r. 

 

 

UKSW_Logo_3308_a_Pion02