AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Zaproszenie na pierwsze w Polsce Targi Zero – 25.11 w Warszawie

2017/11/21 Aktualności z firm stowarzyszonych  CCIFP poleca 

25 listopada 2017 r., na ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie, odbędą się pierwsze w Polsce Targi Zero Waste zorganizowane przez członka CCIFP - firmę konsultingową ds. zrównoważonego rozwoju Little Greenfinity wraz z Fundacją alter eko.

Uczestników spotkania czeka mnóstwo warsztatów, wykładów, paneli dyskusyjnych oraz stoisk z produktami pozwalających na wdrożenie bezodpadowych rozwiązań w domu. Targi są skierowane do osób wrażliwych na problemy ekologiczne i chcących aktywnie redukować swój negatywny wpływ środowiskowy. Organizatorzy gwarantują ciekawy program imprezy i mnóstwo okazji do spotkań, nawiązywania relacji handlowych oraz poszerzania i pogłębienia wiedzy. 

Czym jest zero waste? 

Zero Waste jest filozofią zakładającą chęć zmniejszenia śladu środowiskowego poprzez zmniejszenie liczby wytwarzanych śmieci i odpadów. Stosowanie się do zasad zero waste może przyczynić się nie tylko do zmniejszenia liczby śmieci, ale także do znacznych oszczędności w domowych budżetach. Aby ograniczyć liczbę generowanych śmieci, wystarczą czasem proste kroki: zamiana jednorazowych reklamówek na torby materiałowe, rezygnacja z wody butelkowej na rzecz kranówki, rozsądne i przemyślane zakupy spożywcze czy założenie przydomowego kompostownika.

 Więcej informacji o targach:

http://targi-zerowaste.pl

https://www.facebook.com/events/1858895964433543/ 

***

O Little Greenfinity 

Little Greenfinity jest firmą konsultingową ds. zrównoważonego rozwoju i CSR specjalizującą się w efektywnym wykorzystywaniem zasobów, zmniejszaniu negatywnego wpływu na środowisko, filozofii zero waste oraz walce przeciw marnowaniu żywności i pokazuje organizacjom korzyści finansowe. Pomagamy także samorządowcom we wdrożeniu koncepcji zrównoważonych miast. Nasz dział Little Infinity zajmuje się komunikacją w tych dziedzinach (PR, komunikacja wew. i zew., organizowanie eventów uświadamiających, szkolenia, warsztaty, kampanie społeczne).  

Adres: ul. Balonowa 8, 02-635 Warszawa
Tel.: +48 692 918 093

E-mail:  GreenMe@Little-greenfinity.com 

www.little-greenfinity.com

Little Greenfinity