AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Zadbaj o zdrowie i urodę w Targach Kielce

2018/04/15 Aktualności z firm stowarzyszonych 

Wielkimi krokami zbliża się III edycja Międzynarodowych Targów Zdrowia i Urody Health & Beauty. Od 20 do 22 kwietnia Targi Kielce ponownie zamienią się w gigantyczny salon kosmetyczny pełen niespodzianek!

Na gości odwiedzających wydarzenie czekać będą specjaliści zajmujący się m.in. pielęgnacją skóry i paznokci, nie zabraknie także profesjonalistów dbających o zdrowie.

Salony kosmetyczne i medycyna estetyczna

Swoją ofertę na targi Health & Beauty szykują salony kosmetyczne. Podczas wydarzenia będzie można nie tylko zapoznać się z możliwościami specjalistów, ale także przetestować proponowane przez nich rozwiązania.

Swoje miejsce odnajdą także gabinety medycyny estetycznej. Upiększanie ciała za pomocą skalpela czy igły przestało być już tematem tabu. Na zabiegi decyduje się coraz więcej Pań, które nie tylko chcą poprawić swój wygląd, ale także poczuć się lepiej.

Nowoczesne rozwiązania dla zdrowia

Wydarzenie odbywające się w Targach Kielce to także możliwość skorzystania z porad profesjonalistów dbających o zdrowie. Wśród wystawców nie zabraknie salonów optycznych i firm proponujących innowacyjne rozwiązania diagnostyczne.

Przystanek dla zdrowia – bezpłatne badanie w cytobusie

Dodatkowo w Targach Kielce na wszystkie Panie czekać będzie cytobus. Od 21 do 22 kwietnia w godzinach 10.00-15.00 mieszkanki województwa świętokrzyskiego, w wieku 25 – 59 lat, będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań cytologicznych w cytobusie – mobilnym gabinecie położnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Żeby umówić się na bezpłatne badanie, wystarczy zadzwonić pod nr telefonu 609 99 00 33. Na badanie należy zabrać ze sobą dokument tożsamości z numerem PESEL.

Moc spotkań

Obok nowoczesnych rozwiązań kosmetycznych, porad i badań specjalistów, targi Health & Beauty to ciekawe prelekcje i motywujące spotkania z profesjonalistami. Konferencje są dedykowane osobom w różnym wieku i z różnymi problemami. Prelegenci dotkną tematów związanych między innymi przyczynami przedwczesnego starzenia się skóry, problemami chudnięcia czy chorobą Hashimoto.

Medycyna niekonwencjonalna

Przestrzeń targowa Health & Beauty nie ogranicza się jedynie do stoisk gabinetów medycyny estetycznej, salonów proponujących innowacyjne rozwiązania diagnostyczne, prelekcji i spotkań z profesjonalistami. Targi zdrowia i urody to doskonałe miejsce dla medycyny niekonwencjonalnej. Podczas Międzynarodowych Targów Zdrowia i Urody odwiedzający kielecki ośrodek wystawienniczo – kongresowy będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z wróżkami, znanymi jako Matka z Córką: Krystyną Gruchalską oraz Izabelą Gruchalską

www.healthandbeauty.targikielce.pl

HEALTH&BEAUTY-01