AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Zaśpiewaj na Francuskiej – konkurs piosenki

2013/04/15 Aktualności CCIFP 

Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce (CCIFP) wraz z Urzędem Dzielnicy Praga-Południe, organizują konkurs piosenki francuskiej „Zaśpiewaj na Francuskiej”, adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na terenie dzielnicy Praga-Południe.

Udział w konkursie to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności wokalnych, a także szansa na zaśpiewanie przed dużą publicznością. Finałowy koncert odbędzie się bowiem 14 lipca podczas imprezy zorganizowanej przez CCIFP na ul. Francuskiej na Saskiej Kępie z okazji święta narodowego Francji.

Mamy nadzieję, że konkurs przyczyni się do promocji nauki języka francuskiego, a także pozwoli na odkrycie francuskiej kultury i muzyki. Do udziału zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych znajdujących się na terenie Dzielnicy Praga-Południe. Półfinałowe przesłuchania odbędą się w dniach 24 – 27.06.2013 w Klubie Kultury Saska Kępa. Do ścisłego finału przejdzie 10 osób, spośród których jury wybierze laureata. Nagrodą główną jest wyjazd do Paryża dla dwóch osób. dodatkowo przyznane zostaną nagrody za II i III miejsce. Wszystkie finałowe wykonania piosenek odbędą się podczas święta Francji w dniu 14 lipca na scenie głównej.

Zgłoszenia przyjmowane są do 6 czerwca 2013.

Pełen regulamin konkursu, jak również repertuar znajduje się na stronie Urzędu Dzielnicy Praga-Płd. >>>

Informacji dodatkowych udzielają:

- Iwona Kaczorowska Inspektor w Wydziale Organizacyjnym dla Dzielnicy Praga-Południe, ul. Grochowska 274 pok. 129 , 03-841 Warszawa, tel. 22 33 80 129, e-mail: ikaczorowska@pragapld.waw.pl

- Małgorzata Oleszkiewicz, CCIFP, malgorzata.oleszkiewicz@ccifp.pl, tel. 022 690 68 84.

Organizatorzy:

Partnerzy:

 

Sponsor Główny:

Sponsorzy:

 

 

plakat