AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Z wizytą w fabryce Royal Canin w Niepołomicach podczas krakowskiego RDV Biznesu

2017/04/11 Aktualności CCIFP 

We wtorek 4 kwietnia odbyło się pierwsze tegoroczne krakowskie Rendez-Vous Biznesu. Tym razem przedstawiciele firm stowarzyszonych w CCIFP mieli okazję zwiedzić fabrykę Royal Canin w Niepołomicach.

O godzinie 18:15 goście krakowskiego Rendez-Vous Biznesu przyjechali z Placu Jana Matejki w Krakowie do w fabryki Royal Canin w Niepołomicach.

O godzinie 18:30 odbyło się oficjalne rozpoczęcie spotkania. Monika Constant, dyrektor generalna CCIFP wraz z Julienem Hallierem (Destination Poland, CCIFP) zaprezentowali najbliższe działania Izby zarówno w regionie Kraków – Katowice, jak w pozostałych częściach Polski.

Zaraz potem Rafał Winiarz i Monika Szajna zaprezentowali działalność firmy Royal Canin, wyświetlając krótki film oraz kładąc nacisk na informacje dotyczące zasad bezpieczeństwa.

Fabryka swoją działalność rozpoczęła już od 2007 roku. Od początku jest odpowiedzialna za wdrażanie nowych technologii produkcji, pakowania oraz magazynowania. Specjaliści Royal Canin codziennie czuwają nad bezpieczeństwem produkowanej karmy jak również nad zrównoważonym rozwojem działalności, który przynosi gminie Niepołomice m.in. korzyści finansowe, społeczne i środowiskowe. W chwili obecnej Royal Canin Polska Sp. z o.o. zatrudnia 252 współpracowników z czego 30% stanowią mieszkańcy gmin Niepołomice, Kłaj i Wieliczka. Firma w 2015 roku znalazła się na 6 miejscu jako „Najlepsze Miejsce Pracy w Polsce” wśród firm zatrudniających do 500 pracowników.

Następnie odbyło się godzinne zwiedzanie fabryki zorganizowane w dwóch grupach językowych – dla polskojęzycznych oraz francuskojęzycznych gości.

Po zwiedzaniu miała miejsce część networkingowa, po której uczestnicy powrócili do Krakowa.

Bardzo dziękujemy firmie Royal Canin za przyjęcie oraz pomoc w organizacji spotkania.

Randes Vous Biznesu, Royal Canin, Krakow-Niepolomice