AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Wystawa fotograficzna “La PARISIENNE by Sofitel”

2017/03/07 Aktualności z firm stowarzyszonych  CCIFP poleca 

Wystawa La Parisienne by Sofitel, którą już wkrótce gościć będziemy w Warszawie - to zaproszenie w niezwykłą podróż w czasie do Paryża, stolicy mody i kultury. Towarzyszyć nam będą sławne aktorki, projektantki, modelki oraz zawsze pełne elegancji i stylu Paryżanki.

Paryż i kobiety. Wczoraj i dziś.
24.03 – 20.05.2017

Wśród 32 prezentowanych zdjęć są m.in. zdjęcia z kolekcji francuskiego magazynu Paris Match. Autorem niektórych z nich jest znany fotograf Emanuele Scorcelletti. Do udziału w wystawie zaproszeni zostali również młodzi fotografowie amatorzy i profesjonaliści, autorzy zwycięskich prac w konkursie „La Parisienne”. Ich zdjęcia nadają prezentowanej kolekcji współczesny wymiar. Dzięki temu wystawa zyskuje charakter ponadczasowy.

Nieustająco piękny Paryż, bez względu na porę, stał się idealnym tłem dla takich ikon kobiecości jak: Brigitte Bardot, Catherine Deneuve, Coco Chanel, Sophia Loren, Monica Bellucci, Charlize Theron, Juliette Binoche i wielu innych. Tę niezwykłą galerię kobiet uzupełniają zdjęcia równie intrygujących chociaż w większości anonimowych Paryżanek. Szczególną nostalgię zdecydowanie wywołują czarno-białe zdjęcia z lat 50. i 60. To one przykuwają największą uwagę zwiedzających. Jednak w konfrontacji ze współczesnymi obrazami pozwalają każdemu stworzyć swoją własną definicję Paryża.

Na wystawę od 24 marca 2017 r. zaprasza Sofitel Warsaw Victoria. Warszawa to już kolejne po Paryżu, Londynie i Amsterdamie miasto, w którym gości La Parisienne by Sofitel. W dalszą podróż wyruszy w maju do Budapesztu a następnie Lizbony.

***

Kontakt

Grupa Hotelowa Orbis
Agnieszka Kalinowska – Brand PR, Events Manager GH Orbis
tel. (+48) 22 829 35 48
e-mail: agnieszka.kalinowska@accor.com

Agencja BCMFD Media Communications
Anna Gucwa
tel. 507 027 035
e-mail : anna.g@bcmfd.pl

Sofitel – luksusowe hotele z francuską duszą
Sofitel to elegancka odpowiedź dla podróżnych poszukujących nietuzinkowych wrażeń estetycznych i tego, co dobre w życiu. Każdy hotel przedstawia pomysłowe połączenie lokalnej kultury i francuskiej duszy. Hotele Sofitel utrzymują znany od lat wysoki poziom połączony z doskonałością – zgodnie z francuską sztuką życia. 120 hoteli w 40 krajach na pięciu kontynentach zaprasza wszystkich, którzy szukają nowoczesności i wyjątkowości, odpowiadającej ich nieszablonowej osobowości. Każdy hotel wyróżnia się swoją „szytą na miarę” obsługą, unikatowym wystrojem oraz kreatywną kuchnią, niezależnie od tego, czy znajduje się w dużym mieście, takim jak Paryż, Londyn, Nowy Jork, Rio de Janeiro, Dubaj, Bangkok, Szanghaj, czy na uboczu w malowniczym krajobrazie Maroka, Egiptu, Tajlandii, Polinezji Francuskiej. Sofitel Legend- tu dziedzictwo spotyka się z nowoczesnością. Sieć obejmuje 5 ponadczasowych i kultowych hoteli, pełnych francuskiego luksusu, które dają gościom pełną satysfakcję z pobytu. SO Sofitel, to marka hoteli w niekonwencjonalnym i tętniącym życiem stylu, naładowanych lokalną energią. Hotele SO Sofitel w Bangkoku, Singapurze i na Mauritiusie to miejsca rozpoznawalne dzięki swojemu awangardowemu wystrojowi, nowoczesnej technologii i zaskakującym wydarzeniom, które gwarantują niezapomniane przeżycia.

O ACCORHOTELS
AccorHotels to grupa hotelowa, którą jednoczy pasja i zamiłowanie do hotelarstwa oraz wspólne zobowiązanie do serdecznego witania wszystkich Gości. Każdego dnia ponad 180 000 pracowników w 3 800 hotelach AccorHotels troszczy się o tysiące gości w 92 krajach.
AccorHotels jest wiodącym operatorem hotelowym na świecie. Grupa oferuje swoim klientom, partnerom oraz pracownikom:
- doświadczenie operatora hoteli i franczyzodawcy (HotelServices), jak i właściciela hoteli i inwestora (HotelInvest);
– szerokie portfolio marek hotelowych o międzynarodowej renomie, gwarantujących pełną ofertę
- od luksusowych hoteli (Sofitel, Pullman, MGallery, Grand Mercure, The Sebel), przez hotele średniej kategorii (Novotel, Suite Novotel, Mercure, Mama Shelter, Adagio), aż po hotele ekonomiczne (ibis, ibis Styles, ibis budget, adagio access and hotelF1);
– potężny rynkowy program lojalnościowy Le Club AccorHotels;
– zobowiązania korporacyjne i solidarnościowe realizowane przez prawie pół wieku w ramach programu zrównoważonego rozwoju PLANET 21.

Akcje Accor SA są notowane na giełdzie Euronext w Paryżu (kod ISIN: FR0000120404) oraz na rynku pozagiełdowym w Stanach Zjednoczonych (kod: ACRFY).

Informacje o AccorHotels  www.twitter.com/accorhotelsgroup  www.accorhotels-group.com 

Rezerwuj pokój w hotelu:  www.accorhotels.com

sofitel