AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

„Współpraca międzynarodowa” – CCIFP patronuje

2018/06/04 CCIFP poleca 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza wraz z wydawnictwem Mediaplanet realizuje prasowo-internetową kampanię zatytułowaną „Współpraca międzynarodowa”, która ukaże się 29 czerwca w dzienniku „Rzeczpospolita” oraz na portalu www.handelmiedzynarodowy.info. Kampania cross-mediowa będzie miała charakter informacyjno-edukacyjny. Będzie to swoisty poradnik, wsparty wiedzą ekspertów, który z zasięgiem prasy dziennej oraz wielu dodatkowych wydarzeń zostanie dystrybuowany w swojej grupie docelowej.

Zachęcamy zatem Państwa do równoczesnego zaprezentowania się w kampanii, bezpośrednio w kontekście świadczonych przez Państwa usług.

Udział możliwy jest w trzech formach:

 1. Wypowiedzi eksperckiej Państwa przedstawiciela lub wywiadu z Państwa przedstawicielem obejmującego 5500, 3500 lub 2600 znaków. W ramach współpracy redakcja zapewnia przygotowanie graficzne treści, skład materiału, zamieszczenie zdjęcia eksperta oraz pomoc dziennikarza.
 2. Advertorialu na temat Państwa usług/produktów.
 3. Kreacji graficznej/reklamowej.

Mediaplanet jest międzynarodowym domem wydawniczym zajmującym się tworzeniem cross-mediowych kampanii tematycznych, publikowanych w najbardziej opiniotwórczych dziennikach w Polsce: Rzeczpospolita , Gazeta Wyborcza oraz Dziennik Gazeta Prawna. Działając na zasadzie content marketingu do kampanii zapraszane są najważniejsze osobistości ze świata polityki, biznesu, finansów, czy kultury.

Udział Państwa firmy w publikacji wpłynie pozytywnie na wizerunek firmy i podkreśli ekspercki wymiar w danym temacie, a usługi, czy towary oferowane przez Państwa będą odpowiedzią na poruszaną przez nas problematykę.

W przypadku zainteresowania udziałem w kampanii prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną :

Bartłomiej Tracz
Senior Project Manager
M: 570 869 500
E: bartlomiej.tracz@mediaplanet.com