AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

WellBeing@Work w Cushman & Wakefield

2017/10/11 Aktualności z firm stowarzyszonych 

W dniach 25-29 września br. międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield zakończyła pierwszą edycję programu WellBeing@Work, który ma na celu propagowanie wśród pracowników idei wellness i holistycznego podejścia do zdrowia. W ramach wydarzenia pracownicy brali udział w warsztatach edukacyjnych w zakresie zdrowego odżywiania, zarządzania emocjami (mindfulness), efektywnych technik radzenia sobie ze stresem, międzydziałowych warsztatach wymiany wiedzy, zajęciach jogi i medytacji oraz masażu.

W trakcie tygodnia WellBeing@Work na pracowników firmy Cushman & Wakefield każdego dnia czekały nowe wyzwania i niespodzianki. W poniedziałek odbyły się szkolenia poświęcone budowaniu dobrostanu i równowagi w życiu. We wtorek promowana była nowo wdrożona społeczna platforma networkingowa FitQbe, zachęcająca pracowników do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz dbałości o zdrowie. W środę na wieczornej  imprezie integracyjnej w Teatrze Cubano, pracownicy uczestniczyli m.in. w lekcjach salsy kubańskiej. W czwartek prowadzone były warsztaty z zasad zdrowego odżywiania i pierwszej pomocy, natomiast piątek był dniem relaksu. Tego dnia, pracownicy mogli skorzystać z masażu i zajęć jogi w biurze oraz uczestniczyć w sesjach medytacji. Przez cały tydzień można było wziąć udział w grze detektywistycznej w escape roomie, zaprojektowanym specjalnie dla pracowników Cushman & Wakefield.

Zależało nam, aby był ten tydzień dla wszystkich pracowników wyjątkowym czasem spędzonym na wspólnych aktywnościach. Miał on na celu nie tylko promowanie zdrowych nawyków, ale także budowanie relacji interpersonalnych. Chcemy, aby program WellBeing@Work na stałe wpisał się w kulturę organizacyjną naszej firmy – powiedziała Kinga Bloch, Dyrektor ds. HR w Cushman & Wakefield.

***

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera klientów w podejmowaniu decyzji wpływających na sposób, w jaki ludzie pracują, robią zakupy i spędzają wolny czas. Dogłębna znajomość rynków lokalnych oraz globalna perspektywa naszych 45 tysięcy pracowników w ponad 70 krajach, a także wykorzystanie unikalnej platformy nowoczesnych rozwiązań, pozwalają najemcom i inwestorom na optymalizację wartości nieruchomości. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych na świecie. Jej przychody są szacowane na 6 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą pośrednictwo w wynajmie powierzchni, kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, zarządzanie obiektami (C&W Services), globalna obsługa najemców, zarządzanie inwestycjami i aktywami (DTZ Investors) oraz usługi w zakresie realizacji projektów i inwestycji deweloperskich, reprezentacji najemców, wyceny i doradztwa. W 2017 roku firma Cushman & Wakefield obchodzi stulecie swojej działalności – od 100 lat pomaga klientom w osiąganiu celów biznesowych. Więcej informacji na stronach www.cushwakecentennial.com i www.cushmanwakefield.com oraz na Twitterze: @CushWake.

Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.