AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Trening medialny w profesjonalnym studio TV

2012/02/08 CCIFP poleca 

Dla większości ludzi, nawet tych uznawanych za komunikatywnych, wystąpienia publiczne są stresujące. Doświadczenie w tak ważnej, a zarazem trudnej dziedzinie lepiej nabywać na szkoleniu, zamiast ryzykować późniejsze konsekwencje, występując publicznie bez profesjonalnego przygotowania. Wysoką sprawność w tej dziedzinie można osiągnąć poprzez poznanie zasad teoretycznych oraz przede wszystkim przez trening praktyczny.

Warsztaty są adresowane do osób, które z racji pełnionych obowiązków są „narażone” na występy publiczne, czy to w formie tradycyjnej czy też za pośrednictwem mediów i mogą być przydatne zarówno w sytuacjach codziennych, jak i kryzysowych. Realizacja odbywa się w warunkach w pełni profesjonalnych we współpracy ze specjalistami ze studia Farat Film, gdzie realizowano liczne produkcje, jak np. Pianista czy Milionerzy.

Program obejmuje m.in. warsztaty kamerowe w różnych wariantach sytuacyjnych z powtórzeniami i wielopłaszczyznową analizą, co pozwoli uczestnikom stawianym w różnych rolach na wyeliminowanie ew. błędów. Trening obejmuje: prezentacje, autoprezentacje, wypowiedzi do kamery, udzielanie wywiadu, udział w dyskusji, symulacje sytuacji kryzysowych, postępowanie z trudnym rozmówcą oraz sposoby radzenia sobie ze stresem.

Organizatorem nowej formuły szkoleń jest agencja Polimedia. Są one prowadzone przez praktyka, który ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju treningów dla kadry kierowniczej firm oraz urzędników państwowych. Ireneusz Kotarski jest wieloletnim dziennikarzem telewizyjnym, byłym doradcą Ministra Spraw Zagranicznych i konsultantem medialnym urzędników państwowych.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z:

Polimedia

Magdalena Toboła

e-mail: magdatobola@polimedia.eu

kom. + 48 602 398 391

www.polimedia.eu