Wykorzystanie CRM we wzroście efektywnosci sił sprzedaży

2017/05/16 Kluby wymiany doświadczeń 

Zapraszamy na spotkanie podczas którego podyskutujemy jakie działania planować i jakie narzędzia wybierać, aby mądrze wspierać siły handlowe. Szczególną uwagę zwrócimy na 2 aspekty współczesnej sprzedaży: mobilność i social media i zastanowimy się, czy systemy CRM odpowiadają bieżącym potrzebom handlowców.

Kiedy 2017/05/16- godziny : 16.00 - 18.00
Gdzie CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa
Cena bezpłatne
Liczba miejsc BRAK WOLNYCH MIEJSC
Język prowadzenia polski

Odpowiemy na pytania:

  • jak CRM wpływa na wydajność działu sprzedaży i sprawność obsługi klienta
  • jak i dlaczego warto przechowywać dane behawioralne użytkowników
  • jak poprzez CRM i Social Media przeprowadzić analizę behawioralną Klientów

Podzielimy się także doświadczeniem z kampanii reklamowych w Social Media z wykorzystaniem analizy behawioralnej. Pokażemy techniki generowania leadów z kampanii reklamowych i natychmiastowej synchronizacji z CRM.

Zapraszamy managerów sprzedaży i osoby odpowiedzialne za wsparcie sprzedaży.

 

Osoby prowadzące :

Agnieszka Dolka-Bryndal - W branży IT od 17 lat, wyróżniając się kompleksowym, multidyscyplinarnym doświadczeniem, w którym ogromną rolę odgrywają projekty związane z wprowadzeniem nowych-innowacyjnych produktów/usług na polski rynek. Jest managerem, który łączy kompetencje sprzedażowe, zarządzania projektami, analizy procesów biznesowych z dużym wyczuciem marketingowym

Bartosz Paczyński: Trener marketingu internetowego i sprzedaży. Ambasador analizy behawioralnej użytkownika pod kątem decyzji zakupowych. Wspólnik w agencji interaktywnej Content Hero wyspecjalizowanej w sprzedaży online oraz właściciel portalu szkoleniowego Edumi.pl. Od ponad 10 lat wspiera firmy w zwiększeniu sprzedaży i optymalizacji kosztów pozyskania klienta w kanale e-commerce, Social Media i SEM.
W moim portfolio znajdują się takie firmy jak: Bureau Veritas, Onet.pl, Axel Springer Polska, Techland, Akademia Leona Koźmińskiego.

Partner merytoryczny :

 

 

 

 
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 24 godziny przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 pln + VAT.

Skontaktuj się z nami

Alicja Rukowicz, Manager Centrum Szkoleniowego CCIFP

alicja.rukowicz@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 99, +48 508 520 839

Anna Raczyńska vel Wasiluk, Specjalista Centrum Szkoleniowego CCIFP, anna.raczynska@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 72, +48 514 763 870