Rola HR w Partnerstwie z Kadrą Zarządzającą

2017/12/12 Kluby wymiany doświadczeń 

Klub HR

Kiedy 2017/12/12- godziny : 9.00 - 11.00
Gdzie CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa
Cena bezpłatne
Liczba miejsc BRAK WOLNYCH MIEJSC
Język prowadzenia polski

Coraz częściej mówi się o potrzebie występowania funkcji HR w roli strategicznej w organizacji.
O tym, aby procesy zarządzania ludźmi, nie tylko były wypracowywane we współpracy z menadżerami z poszczególnych obszarów biznesu, ale również aby te rozwiązania bezpośrednio wspomagały realizację strategicznych celów organizacji.

Jak wcielić w życie założenia partnerstwa HR z biznesem? Jak budować zespół parterów biznesowych, którzy będą jednocześnie strategiem, mentorem pracowników, administratorem i „strażakiem” – będą umieli zareagować szybko na nieprzewidziane sytuacje?

Budowanie pozycji HR BP wymaga rozwoju pewnych specyficznych kompetencji. Wiele z nich dotyczy bardziej obszarów związanych z biznesem niż typowych narzędzi pracy HR-owca. Ważne dla tego partnerstwa jest zbudowanie autorytetu i właśnie partnerskiej pozycji w relacjach z zarządzającymi. Fundamentalnym wydaje się również umiejętność wykazywania przez HR BP związku, między ich działaniami, a rosnącą efektywnością zespołów, jednostek, całych firm.

Właśnie o tym będziemy rozmawiać podczas grudniowego Klubu HR.

Zapraszamy do dyskusji na temat:

  • Trendów HRM w Polsce w kontekście budowania partnerstwa HR z biznesem.
  • Oczekiwań członków kadry zarządzającej względem HR BP.
  • Kluczowych kompetencji HR BP.
  • Sposobów budowania autorytetu i realnej partnerskiej pozycji HR BP w relacjach z menadżerami.

Osoby prowadzące :

Izabela Salicka. Konsultant, trener, facylitator, certyfikowany coach i mediator organizacyjny. Od 10 lat Project Manager projektów rozwojowych w MABORze. Wspiera doradczo i szkoleniowo kadrę menadżerską w rozwoju ich kompetencji. Pracuje coachingowo i warsztatowo z HR BP nad budowaniem ich pozycji w relacjach z kadrą zarządzającą.   

Katarzyna Wąsowska.  Konsultant, trener, koordynator i asesor sesji AC/DC.
Od 2006 roku  specjalizuje się doradztwie organizacyjnym, wsparciu firm we wdrażaniu rozwiązań związanych z rozwojem pracowników. Prowadzi również warsztaty dla zespołów HRowych, dostarczając im narzędzia do budowania efektywnego partnerstwa z biznesem.

Partner merytoryczny :
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 24 godziny przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 pln + VAT.

Skontaktuj się z nami

Alicja Rukowicz, Manager Centrum Szkoleniowego CCIFP

alicja.rukowicz@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 99, +48 508 520 839

Anna Raczyńska vel Wasiluk, Specjalista Centrum Szkoleniowego CCIFP, anna.raczynska@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 72, +48 514 763 870