Trendy i wyzwania w HR w przemyśle – nowa formuła pracy tymczasowej w branży produkcyjnej

Seminaria, szkolenia i konferencje 

Seminarium dotyczy trendów HR w branży przemysłowej w Polsce w świetle zmian prawnych.

Kiedy - godziny : 10.00 - 13.30
Gdzie CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa
Cena 260 PLN pracownicy firm stowarzyszonych, 520 PLN pozostałe osoby.
Liczba miejsc 17
Język prowadzenia polski

Jak przedstawiają się plany zatrudnienia pracodawców w Polsce i w Europie w sektorze produkcji przemysłowej na najbliższy kwartał? Jaki wpływ w ciągu najbliższych dwóch lat na zatrudnienie w tej branży będzie mieć automatyzacja procesów? Jakie kompetencje pracowników są najbardziej cenione przez pracodawców? Na te oraz wiele innych pytań znajdą odpowiedź uczestnicy warsztatu dotyczącego zatrudnienia w sektorze produkcji przemysłowej.

Program:

1. Opowiemy o wyzwaniach z jakimi obecnie mierzą się pracodawcy w sektorze produkcji przemysłowej – nowa formuła pracy tymczasowej w Polsce w świetle zmian prawnych

2. Opowiemy o tym, jak wyglądają plany rekrutacyjne polskich pracodawców z sektora produkcji przemysłowej w okresie październik-grudzień. 

3. Pokażemy jak polska produkcja w tym kontekście wypada na tle regionu EMEA.

4. Przedstawimy dane dotyczące wpływu automatyzacji na zatrudnienie w tej branży.

5. Powiemy, jakie umiejętności u pracowników są najważniejsze dla pracodawców z obszaru produkcji przemysłowej, a kandydatów, z jakimi umiejętnościami najtrudniej jest znaleźć. 

6. Poruszymy temat niedoboru talentów w produkcji przemysłowej. Powiemy, z czego według polskich pracodawców to wynika oraz jakie działania podejmują, by zminimalizować skutki tego problemu.                                                                                                                             

 

Spotkanie skierowane jest do osób odpowiedzialnych za planowanie i realizację polityki personalnej w firmach z sektora produkcji przemysłowej. Dedukujemy je managerom i kierownikom działów HR.

Osoba prowadząca:

Kamil Sadowniczyk
OnSite Workforce Solution Director w agencji zatrudnienia Manpower

Kamil Sadowniczyk jest ekspertem w zakresie rozwiązań HR dla firm wymagających elastyczności w zarządzaniu zasobami ludzkimi na dużą skalę. Posiada trzynastoletnie doświadczenie w branży usług HR. W ManpowerGroup odpowiada za zarządzanie strukturą zespołów OnSite dedykowanych do współpracy z największymi klientami spółki. Doradza przede wszystkim firmom z branży produkcyjnej, logistycznej, e-commerce i FMCG. Ekspert jest absolwentem wydziału Ekonomii w Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie. 

Partner merytoryczny:
Osobom, które anulują swój udział w seminarium do 3 dni przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów seminarium. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 3 dni przed seminarium, koszty nie są zwracane.

Skontaktuj się z nami

Alicja Rukowicz, Manager Centrum Szkoleniowego
alicja.rukowicz@ccifp.pl tel. (+48 22) 690 68 99, +48 508 520 839, fax (+48 22) 696 75 90

 

Zapraszamy do korzystania ze środków transportu publicznego. Do siedziby Izby najłatwiej dotrzesz:

Metrem - linia M1 (stacja Centrum)

Tramwajem – linie: 7, 9, 22, 24, 25 (przystanek Krucza), 4, 15, 18, 35 (przystanek Centrum)

Autobusem – linie: 117, 127, 128, 131, 158, 171, 175, 501, 507, 517, 519, 520, 521, 522, 525 (przystanek Centrum)

Rowerem – najbliższe stacje Veturilo znajdują się w al. Jerozolimskich koło Rotundy oraz na skrzyżowaniu ulic Kruczej i Brackiej.