Praktyczne aspekty zatrudniania pracowników w Polsce

2018/11/21 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Zapraszamy na cykl składający się z dwóch spotkań 21 i 28 listopada : "Praktyczne aspekty zatrudniania i zwalniania pracowników"

Kiedy 2018/11/21- godziny : 10.00 - 13.00
Gdzie CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa
Cena 260 PLN pracownicy firm stowarzyszonych, 520 PLN pozostałe osoby.
Liczba miejsc 17
Język prowadzenia polski

Odpowiednie skonstruowanie umowy o pracę jest niezmiernie ważne, gdyż strony regulują w niej podstawowe kwestie związane z zatrudnieniem, m.in.: wynagrodzenie, miejsce pracy, czy możliwość wypowiedzenia umowy.

Pracodawcy powinni dostosowywać umowy z pracownikami do swoich potrzeb zamiast powielać w nich uregulowania zawarte w Kodeksie pracy. Pracodawcy zagraniczni często zaś chcą wprowadzać w umowach zapisy, które są nieskuteczne w świetle polskich regulacji prawa pracy.

Celem szkolenia jest analiza umów o pracę i omówienie, w jaki sposób powinny być skonstruowane tak, by interesy Pracodawcy były w odpowiedni sposób zabezpieczone, a obie strony usatysfakcjonowane.

 GŁÓWNE ZAGADNIENIA PORUSZANE NA SPOTKANIU

  • Rodzaje umów o pracę
  • O czym pracodawca powinien pamiętać zawierając umowę o pracę (elementy obligatoryjne)
  • Obowiązki pracodawcy związane z zatrudnieniem (np. skierowanie na badania)

Do udziału w szkoleniu zapraszamy dyrektorów i specjalistów działów HR, pracowników działów kadrowych, czy też kadrę zarządzającą w firmach. Spotkanie jest zamknięte dla przedstawicieli innych kancelarii prawnych oraz firm konsultingowych. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość. 

Zachęcamy również do udziału w seminarium 28 listopada na temat praktycznych aspektów zwalniania pracowników. Szczegóły wydarzenia pod linkiem >>>

 

Partner merytoryczny :

 

 

INFORMACJE O PROWADZĄCYM SZKOLENIE

Barbara Klimczyk
Adwokat, Associate w praktyce prawa pracy warszawskiego biura Bird & Bird.

Barbara Klimczyk jest specjalistą z zakresu indywidualnego oraz zbiorowego prawa pracy, a także prawno-prawniczych aspektów transpotu i logityski. Doradza klientom od 2009 r. Specjalizuje się w rozwiązywaniu sporów z zakresu indywidualnego i zbiorowego prawa pracy oraz prawno-pracowniczych aspektów transportu i logistyki, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z wyjazdami służbowymi i czasem pracy kierowców i innych pracowników mobilnych. Posiada szeroką wiedzę i praktykę w reprezentowaniu klientów lokalnych i zagranicznych przed sądami w postępowaniach dotyczących wyżej wymienionych dziedzin. Na co dzień współpracuje z przedsiębiorstwami z sektora TLS we wszystkich sprawach prawnych związanych z ich bieżącą działalnością, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii prawno-pracowniczych i związanych z delegowaniem pracowników do innych państw Unii Europejskiej. Jej innymi obszarami specjalizacji jest zatrudnianie cudzoziemców, w szczególności w aspekcie globalnej mobilności pracowników (Global Mobility).Jest absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, studiowała także na Wydziale Prawa Université de Rennes 1. Pracuje w języku polskim i francuskim.
Osobom, które anulują swój udział w seminarium do 3 dni przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów seminarium. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 3 dni przed seminarium, koszty nie są zwracane.

Skontaktuj się z nami

Anna Kostrzębska, Specjalista Centrum Szkoleniowego CCIFP
anna.kostrzebska@ccifp.pl, tel. (+48 22) 690 68 72, fax (+48 22) 696 75 90

 

Zapraszamy do korzystania ze środków transportu publicznego. Do siedziby Izby najłatwiej dotrzesz:

Metrem - linia M1 (stacja Centrum)

Tramwajem – linie: 7, 9, 22, 24, 25 (przystanek Krucza), 4, 15, 18, 35 (przystanek Centrum)

Autobusem – linie: 117, 127, 128, 131, 158, 171, 175, 501, 507, 517, 519, 520, 521, 522, 525 (przystanek Centrum)

Rowerem – najbliższe stacje Veturilo znajdują się w al. Jerozolimskich koło Rotundy oraz na skrzyżowaniu ulic Kruczej i Brackiej.