Optymalizacja kosztów zakupu mediów oraz produkcji reklamowych – kiedy marketing spotyka się z zakupami

Seminaria, szkolenia i konferencje 

Czy w ramach swoich codziennych obowiązków zajmują się Państwo zakupem mediów lub produkcją reklamową? Jeżeli tak, to spotkanie przeznaczone jest właśnie dla Państwa.

Kiedy - godziny : 9.30 - 13.00
Gdzie CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa
Cena 260 PLN pracownicy firm stowarzyszonych, 520 PLN pozostałe osoby.
Liczba miejsc 17
Język prowadzenia polski

Podczas spotkania opowiemy o tym:

- Kim tak naprawdę jest zewnętrzny audytor?

- Kiedy warto zdecydować się na audyt poszczególnych mediów i jakie media audytować?

- Jak pogodzić działy zakupów oraz marketingu w kwestii kosztów oraz jakości realizacji?

- Kiedy obniżka kosztów wpływa na jakość?

Seminarium skierowane jest do menadżerów średniego i wyższego stopnia działów zakupów oraz marketingu z firm, które aktywnie kupują media lub zlecają produkcje reklamowe.

Osoba prowadząca :

Michał Piotrowski - ADVISORS. Absolwent wydziału Organizacji Sztuki Filmowej PWSFTViT w Łodzi. Jako producent oraz kierownik produkcji realizował produkcje reklamowe dla takich klientów jak Plus, Orange, TP, Grupa Żywiec, Żabka, BGK, Volkswagen, Ferrero, Play, mBank, Multibank, BP, Wild Bean Cafe, Makro. Nadzorował realizacje o budżetach od kilku tysięcy do kilku milionów złotych. Specjalista w dziedzinie audytu kosztów produkcji reklamowych.

 

Rafał Szysz - STARS. Założyciel STARS, wiodącej firmy doradztwa i audytu mediowego w Polsce. Może poszczycić się doskonałą znajomością mediów, dzięki wieloletniej pracy w jednym z największych domów mediowych w Polsce, a także bogatemu doświadczeniu zdobytemu na arenie międzynarodowej po stronie klienckiej. Były Członek Zarządu The World Federation of Advertisers

 

Partnerzy:clapper-board-152088_1280

Informacje dodatkowe:

W spotkaniu nie mogą brać udziału pracownicy agencji marketingowych, domów produkcyjnych oraz domów mediowych. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 24 godziny przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 pln + VAT.

Skontaktuj się z nami

Alicja Rukowicz, Manager Centrum Szkoleniowego CCIFP, alicja.rukowicz@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 99, +48 508 520 839

Anna Raczyńska vel Wasiluk, Specjalista Centrum Szkoleniowego CCIFP, anna.raczynska@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 72, +48 514 763 870