Monitoring otoczenia prawnego jako istotny element sukcesu rynkowego w branży automotive

2017/03/30 Kluby wymiany doświadczeń 

Spotkanie kilku Izb bilateralnych

Kiedy 2017/03/30- 9.00-11.00
Gdzie Bielańska 12 Budynek Senator, 2 piętro, Niderlandzko-Polska Izba Gospodarcza
Cena bezpłatne
Liczba miejsc ograniczona
Język prowadzenia polski

Otoczenie prawne biznesu w Polsce zmienia się niezmiernie dynamicznie. Dotyczy to zarówno podatków, kwestii związanych z ochroną danych osobowych, ochrony konkurencji i konsumentów, jak i zasad zawierania umów i reprezentacji spółek.

Należyte i bieżące rozeznanie w gąszczu przepisów zapewnia efektywne prowadzenie sprzedaży. Monitorowanie zmian pozwala osobom pełniącym kierownicze funkcje w przedsiębiorstwie uniknąć odpowiedzialności cywilnej, związanej z wyrządzeniem spółce szkody wynikłej z nieprzestrzegania prawa.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich tych, którzy zainteresowani są wprowadzeniem w przedsiębiorstwie skutecznych procesów zarządzania ryzykiem prawnym i podatkowym. W trakcie spotkania pokażemy Państwu, jak zapewnić stały monitoring otoczenia prawnego i podatkowego. Na przykładach z branży automotive przedstawimy pozytywny wpływ bieżącego i zindywidualizowanego monitorowania zmian otoczenia prawno-podatkowego.

Osoby prowadzące :

      Maciej Chrzan -Radca prawny, partner w JARA DRAPAŁA & PARTNERS sp.k. Od kilkunastu lat doradza przedsiębiorcom z branży motoryzacyjnej oraz nieruchomości we wszelkich aspektach działalności (doradztwo transakcyjne oraz bieżące doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej). Ekspert w zakresie joint venture, finansowania projektowego, finansowania prowadzenia działalności oraz restrukturyzacji grup kapitałowych.
         
         
     

Marcin Chomiuk- Radca prawny, partner w JARA DRAPAŁA & PARTNERS sp.k. Od ponad dziesięciu lat doradza przedsiębiorcom z branży produkcyjnej i usługowej, w tym motoryzacyjnej we wszelkich aspektach działalności (doradztwo kontraktowe i transakcyjne oraz bieżące doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej). Specjalizuje się w kształtowaniu ogólnych warunków umów, transakcjach handlowych oraz w zakresie restrukturyzacji grup kapitałowych.

 Zgłoszenia na spotkanie przyjmujemy do  27 marca.

Partnerzy organizacyjni :

 
Spotkanie jest zamknięte dla pracowników innych kancelarii prawnych. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Skontaktuj się z nami

Alicja Rukowicz, Manager Centrum Szkoleniowego CCIFP

alicja.rukowicz@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 99, +48 508 520 839

Anna Raczyńska vel Wasiluk, Młodszy Specjalista 

anna.raczynska@ccifp.pl; tel.: +48 22 690 68 72, +514 763 870