Rola HR w kryzysowych sytuacjach wewnątrz organizacji

2017/04/20 Kluby wymiany doświadczeń 

Kiedy 2017/04/20- 9.00-11.00
Gdzie CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa
Cena bezpłatnie
Liczba miejsc PAS DE PLACES DISPONIBLES
Język prowadzenia polski

Jak często zastanawiacie się Państwo:

  • jak postąpić w trudnościach pracownika/pracowników/współpracowników,
  • czy wprowadzone przez Was rozwiązanie jest wystarczające i adekwatne,
  • jak poradzić sobie w kryzysie,
  • jak nie przekraczać granicy praca-prywatność,
  • jak sobie samej/sobie samemu radzić z trudnymi emocjami,
  •  jak się dystansować, jak nie brać na siebie obaw, lęków, decyzji innych,
  • jak stawiać granicę, by nie wstydzić się działania, jak budować swoją odwagę i poczucie własnej wartości w roli HR,
  • jak korzystać z różnych zasobów, gdzie szukać wsparcia?

Chcemy porozmawiać z Państwem o trudnym obszarze w każdej firmie, jakim są sytuacje kryzysowe pracowników i sposobach radzenia sobie z nimi przez działy HR. Nie każda kultura organizacyjna pozwala na ich ujawnianie, a co dopiero zajmowanie się z nimi. Pracując w nurcie Human2Human nad efektywnością empatii wewnątrz organizacji, proponujemy otwarty dialog i wymianę doświadczeń. Kiedy i jak mamy pomagać, czy mamy pomagać i po co HRowi taka rola.

Osoby prowadzące dyskusję :

Marta Maryl - dr n. med., psychoterapeuta, terapeuta psychodramy, wykładowca, trener. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej; Interwencja kryzysowa oraz profilaktyka interwencji kryzysowych - uczestniczy w projektach doradczych i szkoleniowych w biznesie. Jest członkiem zespołu Interwencji Kryzysowej MABOR

Izabela Salicka - Konsultant, trener, facylitator, certyfikowany coach i mediator organizacyjny. Psycholog biznesu; Posiada ponad 12 letnie doświadczenie w pracy doradczej i szkoleniowej. Konsultant wiodący w Centrum Mediacji Wewnątrzorganizacyjnych MABOR i członek zespołu Centrum Interwencji Kryzysowych MABOR. Posiada doświadczenie pracy w środowisku wielokulturowym. Pracuje w projektach doradczych, projektach rozwojowych, indywidualnie oraz z zespołami, zarządami.

 

Partner:
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 24 godziny przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 pln + VAT.

Skontaktuj się z nami

Alicja Rukowicz, Manager Centrum Szkoleniowego CCIFP, alicja.rukowicz@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 99, +48 508 520 839

Anna Raczyńska vel Wasiluk, Specjalista Centrum Szkoleniowego CCIFP, anna.raczynska@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 72, +48 514 763 870