Komunikacja w sytuacji kryzysowej – warsztat symulacyjny

2018/11/30 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Symulacja komunikacji w sytuacji kryzysowej w czasie rzeczywistym.

Kiedy 2018/11/30- godziny : 10.00 - 13.45
Gdzie CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa
Cena cena zależy od uczestnictwa w warsztatach 10.04.2018 r. - szczegóły poniżej
Liczba miejsc 12
Język prowadzenia polski

Jednym z elementów zarządzania organizacją jest PR. Osoby odpowiedzialne za ten segment powinny zdawać sobie sprawę, że pełnią bardzo ważną rolę w firmie, szczególnie w obliczu kryzysu. W momencie jego materializacji powinny zastosować się do wcześniej uzgodnionych i przetrenowanych procedur, wiedzieć z kim się skontaktować. A co jeśli ich nie ma? W trakcie warsztatu prowadzonego w czasie rzeczywistym jego uczestnicy przekonają się jak wygląda kryzys i zobaczą jego przebieg od środka.

Spotkanie przeznaczone jest w szczególności dla osób zajmujących się komunikacją (dyrektorów, managerów i specjalistów ds. PR i komunikacji) oraz dla kadry zarządzającej odpowiedzialnej za utrzymanie ciągłości działania.

Osoba prowadząca :

Damian Grabiński - Account Director w FIRST Public Relations. Szef zespołów obsługujących klientów z branży transportowej, energetycznej, telekomunikacyjnej i finansowej. Ekspert w dziedzinie komunikacji korporacyjnej i kryzysowej. Opracował m.in. procedury komunikacji kryzysowej dla PKP Intercity przed Euro 2012. Prowadził szkolenia z zakresu komunikacji kryzysowej dla m.in. Lafarge czy Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Doświadczony w zarządzaniu projektami oraz wieloosobowym zespołem m.in. dla klientów takich jak: Xiaomi Global czy China National Electric Engineering Co. Hobbistycznie zajmuje się opowiadaniem o Warszawie. Miłośnik nowych technologii i kultury masowej.

Partner merytoryczny :

 
UWAGA !

Warsztaty symulacyjne przeznaczone są również dla uczestników warsztatów "Jak przygotować firmę na utratę zdolności do działania? Procedury i komunikacja antykryzysowa", które miały miejsce 10.04.2018r. (szczegóły .:>>>> )

Dla tych uczestników udział w warsztacie jest bezpłatny.

Dla pozostałych uczestników cena udziału to odpowiednio : 350 PLN pracownicy firm stowarzyszonych, 600 PLN pozostałe osoby.

Osobom, które anulują swój udział w szkoleniu do 3 dni przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów szkolenia. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 3 dni przed szkoleniem, koszty nie są zwracane.

Skontaktuj się z nami

 

Alicja Rukowicz, Manager Centrum Szkoleniowego CCIFP

alicja.rukowicz@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 99, +48 508 520 839