Jak utrzymać millennialsów?

2017/10/18 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Kiedy 2017/10/18- godziny : 10.00 - 14.00
Gdzie CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa
Cena 350 PLN pracownicy firm stowarzyszonych, 600 PLN pozostałe osoby.
Liczba miejsc BRAK WOLNYCH MIEJSC
Język prowadzenia polski

Millenialsi , czyli urodzeni w latach 90 pojawiają się  na rynku pracy i „burzą” dotychczasowe  schematy zarządzania Zasobami Ludzkimi. Są w stanie opuścić firmę tak szybko jak założyć profil na Tinder.

Jak pozyskać i utrzymać Millenialsów ? Jak nimi zarządzać aby nie destabilizować obecnych pracowników?

Spotkanie będzie miało na celu przybliżyć rzeczywistość pokolenia Z

  • Przedstawimy „portrety Millenialsów”
  • Poznamy ich główne motywacje, potrzeby, wartości, priorytety.
  • Dowiemy się czego należy unikać aby „nie płoszyć i nie zniechęcać” utalentowanych Millenialsów
  • Jakiego stylu zarządzania oraz przywództwa poszukują?
  • Jakie niezbędne „mutacje” będą musiały nastąpić w dotychczasowych modelach  zarządzania organizacjami ?
  • Omówimy przykłady  firm które przeszły procesy zmiany aby dopasować się do nowej rzeczywistości  - rynku oraz pracowników , szczególnie Millenialsów
  • Jakie miejsce zajmuje obecne pokolenie i jaką tworzy wartość dodaną w oczach Millenialsów?  
  • Jak pogodzić dwa światy, dwa różne pokolenia i ułatwić współpracę?
  • Pojawienie się Millenialsów ….” Przekleństwo czy szansa na nowy model zarzadzania, nowy ecosystem współpracy , ekspresji talentów,  odnalezienie poczucia sensu w pracy ” ?

Osoba prowadząca :

Żaneta Poirieux : Propagatorka i organizatorka I Międzynarodowej Konferencji  „Firma z duszą” www.firmazdusza.pl promującej ideę świadomego zarządzania oraz turkusowych organizacji

Mentor Business Career, Life&Business Executive Coach,  Leadership & Talent Management Developer, Autorka i Trenerka Akademii Profesjonalnego Zarządzania, Założycielka Human Integral Institute.

Od 25 lat współpracuje z międzynarodowymi koncernami dla których wypracowała ok 7tys ścieżek karier  we Francji i w  Polsce. Wsparła w procesach coachingowych ok.2000 osób. Stworzyła i prowadziła dedykowane cykle rozwojowe  dla Top Managerów międzynarodowych zespołów dyrekcyjnych z zakresu sztuki zarządzania „Talentami” , wizji i wartości, rozwoju  samoświadomości i odpowiedzialności zawodowej i osobistej,  skuteczności i dynamizowania Intelligence Collective, w których brało udział ok. 4000 osób.

Od 10 lat członkini Rady Etyki Auchan Polska

Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet- Polskiej Sieci Współpracy Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet, BusinessWoman Roku 2012 Business Woman&Life.

Wierna swojej misji, prowadzi innych do odkrywania, że realizowanie własnej drogi z ufnością i godnością oraz jakość bycia decydują  o wartości życia człowieka.

Partner :girl-1245713_1920

Osobom, które anulują swój udział w szkoleniu do 3 dni przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów szkolenia. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 3 dni przed szkoleniem, koszty nie są zwracane.

Skontaktuj się z nami

Alicja Rukowicz, Manager Centrum Szkoleniowego CCIFP

alicja.rukowicz@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 99, +48 508 520 839

Anna Raczyńska vel Wasiluk, Specjalista Centrum Szkoleniowego CCIFP, anna.raczynska@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 72, +48 514 763 870