Internetowy niezbędnik marketera, czyli 9 narzędzi, które przydadzą się Twojej firmie (edycja sierpniowa)

2017/08/29 Kluby wymiany doświadczeń 

Google we współpracy ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców oraz z CCIFP zaprasza na bezpłatne spotkania 29 sierpnia i 6 września.

Kiedy 2017/08/29- godziny : 11.00 - 12.15
Gdzie CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa
Cena bezpłatne
Liczba miejsc 22
Język prowadzenia polski

Spotkanie ma na celu bezpośrednie wspieranie mikro, małych i średnich przedsiębiorców w poznawaniu oraz wdrażaniu narzędzi i rozwiązań internetowych w firmach. 

W czasie zajęć przedstawimy narzędzia, które pozwalają ocenić stan obecności firmy w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania.

Pokażemy również rozwiązania za pomocą których Twoja firma będzie mogła:
•    dotrzeć do swoich potencjalnych klientów znajdujących się w okolicy
•    właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów
•    zaistnieć na rynkach zagranicznych.

W czasie spotkania będzie możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą Internetowych Rewolucji, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP.

Program spotkania :

  1. Przydatne narzędzia
  2. Jak zadbać o obecność naszej marki?
  3. Jak zadbać o naszą dostępność dla użytkowników z okolicy
  4. Jak zadbać o widoczność?
  5. Co jest ważne dla mobile?
  6. W jaki sposób analizować to, co robimy ?

Z naszych badań wynika, że przedsiębiorcy zdają sobie sprawę, że firmy wykorzystujące internet, na przykład do reklamy, promocji sprzedaży czy zarządzania, będą się szybciej i lepiej rozwijały niż te, które nie są w nim obecne. W tym samym czasie technologia wciąż się rozwija, możliwości jakie daje internet jest coraz więcej, co często utrudnia przedsiębiorcom wybranie spośród nich tego, co dla nich najważniejsze. Dlatego w tym roku nasz program Internetowe Rewolucje skupi się na realnym i bezpośrednim wsparciu firm. Doradcy, którzy dostępni będą już od tego tygodnia, pomogą przedsiębiorcom zdefiniować ich potrzeby oraz odpowiednio dobrać narzędzia do realizacji swoich celów. Dzięki zaangażowaniu ZPP będziemy mogli jeszcze sprawniej dotrzeć do firm w regionach i
ułatwić dostępność bezpłatnych konsultacji w obszarze wykorzystania rozwiązań internetowych do rozwoju ich biznesu - powiedziała Agnieszka Hryniewicz-Bieniek, dyrektor Google Polska.

W czasie spotkania chcemy pokazać odbiorcom przydatne narzędzia, z których korzystamy na co dzień, tak żeby mogli wyjść z tych zajęć z pewnym zakresem informacji. To czego dowiemy się na spotkaniu, będą mogli Państwo wykorzystać samodzielnie lub skorzystać później z pomocy doradców, którzy będą do Państwa dyspozycji na dodatkowe indywidualne, bezpłatne konsultacje.

Partner merytoryczny wydarzenia :DW_Logo_PL_PL_Vert_Colour

Internetowe Rewolucje dla Firm to ogólnopolska kampania edukacyjna sponsorowana i organizowana przez Google.

Skontaktuj się z nami

Alicja Rukowicz, Manager Centrum Szkoleniowego

alicja.rukowicz@ccifp.pl

tel. (+48 22) 690 68 99, +48 508 520 839