Inteligencja emocjonalna w zarządzaniu managera wyższego szczebla

2017/03/24 Seminaria, szkolenia i konferencje 

Kiedy 2017/03/24- godziny : 10.00 - 14.00
Gdzie CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa
Cena 350 PLN pracownicy firm stowarzyszonych, 600 PLN pozostałe osoby.
Liczba miejsc brak wolnych miejsc
Język prowadzenia polski

Osoby o wysokiej inteligencji emocjonalnej potrafią doskonale odczytywać nie tylko swoje emocje, ale również emocje innych osób, a tym samym doskonale interpretują własne reakcje i zachowania, co bezpośrednio przekłada się na ich styl budowania relacji z innymi. Ponadto, charakteryzują się wysoką samoświadomością, odpornością na stres i łatwą adaptacją do zmieniających się sytuacji.

Zagadnienia, które zostaną poruszone na spotkaniu:

  • Czym tak naprawdę jest inteligencja emocjonalna?
  • Co tworzy inteligencję emocjonalną?
  • W jaki sposób przejawia się w zarządzaniu ludźmi i czy decyduje o sukcesie?
  • Na czym polega jedna z metod pomiaru inteligencji emocjonalnej oraz jak można ją wykorzystać w rozwijaniu kompetencji zarządzania ludźmi i sobą.

Przewidujemy możliwość udziału w teście inteligencji emocjonalnej. (dla chętnych wiąże się to z dodatkowym kosztem w wysokości 420 zł brutto) Link do kwestionariusza TQIE wyślemy do Państwa zaraz po otrzymaniu potwierdzenia uczestnictwa w spotkaniu.


Program dedykowany jest dla tych wszystkich osób, które na co dzień współpracują z innymi. Szczególnie pomocny będzie dla kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla.

Prowadząca spotkanie:

    Bożena Roczniak - Prezes Zarządu HR Development Sp. z o.o., Senior Konsultant od ponad 13 lat. Doktor nauk medycznych. Realizowała kilkadziesiąt projektów z zakresu rozwoju kompetencji menadżerskich oraz kilkadziesiąt coachingów indywidualnych dla kadry menadżerskich wyższego szczebla. Przeprowadziła ponad 50 sesji informacji zwrotnych – głównie dla Członków Zarządu i Kadry Menadżerskiej Wyższego Szczebla.Licencjonowany praktyk: Insights Discovery, MBTI (Mayers-Briggs Type Indiator), Thomas International. Certyfikowany coach ICC.
       

Partner merytoryczny :
Osobom, które anulują swój udział w szkoleniu do 3 dni przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów szkolenia. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 3 dni przed szkoleniem, koszty nie są zwracane.

Skontaktuj się z nami

Alicja Rukowicz, Manager Centrum Szkoleniowego CCIFP, alicja.rukowicz@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 99, +48 508 520 839

Anna Raczyńska vel Wasiluk, Specjalista Centrum Szkoleniowego CCIFP, anna.raczynska@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 72, +48 514 763 870