Efektywna rekrutacja – czyli jak obniżyć koszty rekrutacji zmniejszając ryzyko błędnego wyboru kandydata

Seminaria, szkolenia i konferencje 

Kiedy - godziny : 10.00 - 13.00
Gdzie CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa
Cena 260 PLN pracownicy firm stowarzyszonych, 520 PLN pozostałe osoby.
Liczba miejsc 17
Język prowadzenia polski

Każda firma doświadczyła kiedyś nieudanego procesu rekrutacji, co miało bezpośrednie przełożenie na finanse w organizacji. Ciągłe rotacje pracowników i niekończące się rekrutacje to stały krajobraz wielu przedsiębiorstw. Aby uniknąć nieefektywnych rekrutacji pracowników oraz zaoszczędzić czas w procesie preselekcji kandydatów, firmy coraz częściej sięgają po narzędzia wspierające. Z pomocą przychodzą testy psychometryczne, które mają za zadanie przede wszystkim wspierać nowoczesne procesy rekrutacyjne i tym samym minimalizować ryzyko wyboru niewłaściwego kandydata.

Zagadnienia, które zostaną poruszone na spotkaniu:

  • Kwestionariusze psychometryczne wykorzystywane w procesach rekrutacyjnych – jakie narzędzia stosować, a jakich unikać?
  • Kiedy stosować psychometrię w procesach rekrutacyjnych?
  • Jak prawidłowo przeprowadzić badanie psychometryczne  – na co zwrócić uwagę?
  • Jak właściwie interpretować wyniki badania i przekazać informację zwrotną kandydatowi?

Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość bezpłatnego wypełnienia kwestionariusza Ostendi Talent Hunter i otrzymania indywidualnego raportu z przeprowadzonego badania.

Program dedykowany jest dla tych wszystkich osób, które na co dzień zajmują się rekrutacją i selekcją pracowników w organizacjach.

Osoba prowadząca :

Bożena Roczniak - Partner Zarządzający w HR Development Sp. z o.o. Doktor nauk medycznych. Certyfikowany coach ICC i senior konsultant od ponad 13 lat. Zrealizowała kilkadziesiąt projektów z zakresu rozwoju kompetencji menadżerskich. Przeprowadziła kilkadziesiąt coachingów indywidualnych dla kadry menadżerskiej wyższego szczebla. Jest licencjonowanym praktykiem: Insights Discovery, MBTI®(Mayers-Briggs Type Indiator), Thomas International.

Partner merytoryczny :
Osobom, które anulują swój udział w seminarium do 3 dni przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów seminarium. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 3 dni przed seminarium, koszty nie są zwracane.

Skontaktuj się z nami

Alicja Rukowicz, Manager Centrum Szkoleniowego CCIFP

alicja.rukowicz@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 99, +48 508 520 839

Zapraszamy do korzystania ze środków transportu publicznego. Do siedziby Izby najłatwiej dotrzesz:

Metrem - linia M1 (stacja Centrum)

Tramwajem – linie: 7, 9, 22, 24, 25 (przystanek Krucza), 4, 15, 18, 35 (przystanek Centrum)

Autobusem – linie: 117, 127, 128, 131, 158, 171, 175, 501, 507, 517, 519, 520, 521, 522, 525 (przystanek Centrum)

Rowerem – najbliższe stacje Veturilo znajdują się w al. Jerozolimskich koło Rotundy oraz na skrzyżowaniu ulic Kruczej i Brackiej.