Czy jest szansa, aby dwie strony osiągnęły w negocjacjach biznesowych więcej niż zamierzały?

2018/04/05 Kluby wymiany doświadczeń 

Klub Sprzedaży i Zakupów

Kiedy 2018/04/05- godziny : 10.00 - 12.00
Gdzie CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa
Cena bezpłatnie
Liczba miejsc BRAK WOLNYCH MIEJSC
Język prowadzenia polski

Zastanawialiście się, czy negocjacje są celem czy narzędziem w biznesie? Jak nimi zarządzić, by wszyscy ich uczestnicy wyszli z osiągnięciami większymi od spodziewanych? Dlaczego tak trudno jest zamknąć negocjacje nie używając retoryki wojennej?

Jeśli mówić o negocjacjach, czyli o procesie, który podobno wszyscy znają -  trzeba się zastanowić czy jest to w ogóle gra warta świeczki. Bo – skoro wszyscy go znają, to w jakim celu „marnować czas”? A jednak odpowiedzi na to pytanie znajdujemy każdego dnia naszej negocjacyjnej pracy.

Komunikacja negocjacyjna zmienia świat, świat zmienia się poprzez komunikację negocjacyjną. Ale, czy potrafi być dzięki temu lepszy? Dwie godziny dyskusji na ten temat, to nie dużo, ale to może być początek fascynującej negocjacyjnej  przygody.

Osoby prowadzące:

Justyna Grabkowska - Związana z negocjacjami od prawie 20 lat. Z wykształcenia jest magistrem nauk prawnych. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz College of Law na Uniwersytecie Floryda. Specjalizowała się w prawie gospodarczym i finansowym. Ukończyła również program Centrum Prawa Amerykańskiego przy Uniwersytecie Warszawskim. Studiowała w Collegium Civitas na studiach podyplomowych, kierunek: Dyplomacja. Doświadczenie zawodowe jako menedżer i czynny negocjator zdobywała głównie w międzynarodowych i polskich firmach specjalizujących się w consultingu strategicznym. Przez ponad 5 lat pracowała jako wiceszef programu „Capital Market Development and Regulation Program”, prowadzonego przez UNITAR (The United Nations Institute for Training and Research), departamet ONZ, mający na celu pomoc krajom rozwijającym się w kształtowaniu standardów budowania ryków kapitałowych. Jest również mediatorem certyfikowanym zgodnie z prawem Stanu Floryda, USA - w sprawach cywilnych. Sprawowała funkcję wiceprezesa Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza oraz była stałym delegatem Polski z ramienia ZPWiM w OPCE [Organizacji Pracodawców Stolic Europejskich]. Jako negocjator Scotwork Polska negocjuje kontrakty w wielorakich branżach. Pracuje jako doradca Klienta w zakresie audytu negocjacyjnego i wdrażania Systemu negocjacyjnego. Uczestniczy w projektach komercyjnych oraz społecznych jako negocjator. Jest trenerem i coachem negocjacyjnym Scotwork. Od 2007 roku zarządza Scotwork na terytorium Polski.

Paweł Kowalewski - Ukończył, miedzy innymi, Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz Polsko – Francuski Instytut Ubezpieczeń na kierunkach Finanse, Zarządzanie, Marketing, Ubezpieczenia. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych, odpowiedzialny za sprzedaż, marketing, tworzenie i wprowadzanie nowych produktów na rynek. Będąc Pełnomocnikiem Zarządu kreował strategię firmy dla segmentu MSP. Jako Dyrektor Handlowy oraz Członek Zarządu pracował dla wywiadowni gospodarczej CrediFact, która po trzech latach działalności znalazła się w trójce największych firm w tej branży. Po fuzji z islandzką grupą kapitałową Creditinfo i niemieckim Biurem Informacji Gospodarczej Schufa, kierował spółką w Polsce jako Dyrektor Zarządzający. Kolejne akwizycje na rynku informacji gospodarczej, których efektem było połączenie spółek Creditinfo – Schufa z Dun and Bradstreet i Bisnode, pełnił w tej grupie kapitałowej funkcję Dyrektora ds. Rozwoju Sprzedaży. W roku 2010 związał ze spółką Giełdową Magellan S.A., gdzie kierował sprzedażą jako Dyrektor Handlowy. Roczny obrót tej spółki przekraczał miliard, czterysta milionów złotych. Wykłada na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, jest autorem wielu publikacji na temat sztuki sprzedaży i produktów finansowych w prasie branżowej. Przez 20 lat był członkiem kadry narodowej w pływaniu, pięcioboju nowoczesnym i triathlonie. Zdobył ponad 60 tytułów Mistrza Polski w w/w dyscyplinach. Reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata w pięcioboju i na trzech Mistrzostwach Europy w triathlonie. Aktualnie Mistrz i rekordzista Polski w pływaniu w kategorii Masters. Jako negocjator Scotwork Polska odpowiedzialny za wewnętrzne i zewnętrzne procesy kształceniowe oraz konsulting negocjacyjny. Trener, audytor, coach i aktywny negocjator Scotwork. Ze Scotwork Polska związany od 2014 roku.

Partner merytoryczny :
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 24 godziny przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 pln + VAT.

Skontaktuj się z nami

Alicja Rukowicz, Manager Centrum Szkoleniowego CCIFP

alicja.rukowicz@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 99, +48 508 520 839

 

Anna Raczyńska vel Wasiluk, Specjalista ds. PR i komunikacji marketingowejanna.raczynska@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 72, +48 514 763 870

 

Zapraszamy do korzystania ze środków transportu publicznego. Do siedziby Izby najłatwiej dotrzesz:

Metrem - linia M1 (stacja Centrum)

Tramwajem – linie: 7, 9, 22, 24, 25 (przystanek Krucza), 4, 15, 18, 35 (przystanek Centrum)

Autobusem – linie: 117, 127, 128, 131, 158, 171, 175, 501, 507, 517, 519, 520, 521, 522, 525 (przystanek Centrum)

Rowerem – najbliższe stacje Veturilo znajdują się w al. Jerozolimskich koło Rotundy oraz na skrzyżowaniu ulic Kruczej i Brackiej.