Budowanie wartości firmy poprzez wizerunek Prezesa

Kluby wymiany doświadczeń 

Kiedy - godziny : 9.00 - 11.00
Gdzie siedziba CCIFP, ul. Widok 8 (7 piętro), centrum Warszawy
Cena bezpłatne
Liczba miejsc 17
Język prowadzenia francuski

W czasach zmierzchu koncepcji zarządzania przedsiębiorstwem opartej na VBM (value based management) środek ciężkości interesów firmy z właścicieli kapitału zostaje przeniesiony na wszystkich interesariuszy, a zrównoważony rozwój na stałe wpisany w jej priorytety.
•    Jaką rolę w nowym kontekście społecznie odpowiedzialnego biznesu odgrywa Prezes?
•    W jaki sposób ma on nadal być gwarantem budowania wartości firmy?
•    O jakiej wartości mówimy i do jakich wartościach się odwołujemy?

Zapraszamy uczestników na spotkanie, podczas którego wspólnie odpowiemy sobie na te pytania i podzielimy się swoimi doświadczeniami.
Pokażemy jak CEO-lider radzi sobie z takim wyzwaniem, porozmawiamy o różnych typach Prezesa oraz o tym, jak ich wartości kreują kulturę organizacyjną firmy.

Do udziału w warsztacie zapraszamy w szczególności osoby odpowiedzialne za zarządzanie firmą: Prezesów i Właścicieli.

Osoba prowadząca :

Monika Borcovs jest związana z HR od 20 lat. Specjalizuje się w grupowych i indywidualnych projektach rozwojowych, w szczególności dla kadry managerskiej i zespołów sprzedaży (szkolenia, warsztaty, mentoring, coaching zespołu i indywidualny). Zajmuje się również kreowaniem efektywności firm dzięki optymalizacji potencjału ludzkiego i organizacyjnego. Jako praktyk biznesu z sukcesem wykorzystuje swoje ponad 17-letnie doświadczenie pracy w międzynarodowych korporacjach w działalności konsultingowej, którą rozwija w swojej własnej firmie – Borcovs Consulting od 4 lat.

Ukończyła Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Paryskiej Sorbonie oraz studia podyplomowe Executive MBA Francuskiego Instytutu Zarządzania.
Jest certyfikowanym coachem ICC oraz Multi Level Coaching.
Pracowała w takich firmach jak SG Bank, Bouygues Polska, CAT Polska.
Ostatnie 7 lat swojej kariery korporacyjnej była Dyrektorem Personalnym i Członkiem Zarządu Lafarge Kruszywa i Beton oraz Lafarge Cement.

Partner merytoryczny :

 
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 24 godziny przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 pln + VAT.

Skontaktuj się z nami

Alicja Rukowicz, Manager Centrum Szkoleniowego CCIFP

alicja.rukowicz@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 99, +48 508 520 839

 

Anna Raczyńska vel Wasiluk, Specjalista Centrum Szkoleniowego CCIFP, anna.raczynska@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 72, +48 514 763 870