Jak odnaleźć się w świecie nowoczesnych narzędzi marketingowych

2017/04/05 Kluby wymiany doświadczeń 

Klub Marketingu : Podczas spotkania przedstawimy nowe trendy w tworzeniu aplikacji mobilnych i filmów marketingowych, czyli narzędzia digital,  wykorzystywane w sprzedaży i marketingu. 

Kiedy 2017/04/05- godziny : 16.00 - 18.00
Gdzie CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa
Cena bezpłatne
Liczba miejsc BRAK WOLNYCH MIEJSC
Język prowadzenia polski

Podczas spotkania odpowiemy na pytania:

  • Jak określać swoje potrzeby?
  • Jakie narzędzia wybierać?
  • Jak odróżnić zachcianki od potrzeb i jak wybrać optymalne rozwiązanie? 

Podpowiemy co ma wpływ na budżet, a na czym można zaoszczędzić. Podzielimy się doświadczeniem z audytów kosztowych dużych produkcji mediowych.

Zwrócimy uwagę na elementy ważne przy wyborze oferty i dostawcy.  

Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy. Zapraszamy managerów marketingu, działu zakupów, osoby odpowiedzialne za wybór i zakup narzędzi promocyjnych/marketingowych. 

Umożliwimy uczestnikom wymianę doświadczeń oraz pochylimy się nad ich konkretnymi potrzebami, dzieląc się naszą wiedzą i pomysłami. 

 

Dodatkowe uwagi:

W spotkaniu nie mogą brać udziału pracownicy agencji marketingowych. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość. 

Osoby prowadzące :

Agnieszka Dolka-Bryndal - Bertek

W branży IT od 17 lat, wyróżniając się kompleksowym, multidyscyplinarnym doświadczeniem, w którym ogromną rolę odgrywają projekty związane z wprowadzeniem nowych-innowacyjnych produktów/usług na polski rynek. Jest managerem, który łączy kompetencje sprzedażowe, zarządzania projektami, analizy procesów biznesowych z dużym wyczuciem marketingowym

 

Marta Żarska - 5.ELEMENT

Socjolog z wykształcenia, producent z doświadczenia, filmowiec z powołania. Od 9 lat Marta prowadzi własną firmę 5.ELEMENT,  która zajmuje się produkcją filmową. Główną specjalizacją firmy są produkcje filmów korporacyjnych, wizerunkowych oraz filmy do kampanii internetowych. W swojej działalności Marta współpracuje z klientami z różnych branż  - m.in. farmaceutycznej, budowlanej czy finansowej, łącząc swoje doświadczenie w marketingu oraz w produkcji filmowej. Absolwentka Socjologii oraz Zarzadzania (UW),  od kilku lat współpracuje ze Stowarzyszeniem Filmowców Polskich jako koproducent filmów dokumentalnych młodych twórców.

Michał Piotrowski - ADVISORS

Absolwent wydziału Organizacji Sztuki Filmowej PWSFTViT w Łodzi. Jako producent oraz kierownik produkcji realizował produkcje reklamowe dla takich klientów jak Plus, Orange, TP, Grupa Żywiec, Żabka, BGK, Volkswagen, Ferrero, Play, mBank, Multibank, BP, Wild Bean Cafe, Makro. Nadzorował realizacje o budżetach od kilku tysięcy do kilku milionów złotych. Specjalista w dziedzinie audytu budżetów produkcji reklamowych.

 

Partnerzy merytoryczni :

    

 
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 24 godziny przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 pln + VAT.

Skontaktuj się z nami

Alicja Rukowicz, Manager Centrum Szkoleniowego CCIFP

alicja.rukowicz@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 99, +48 508 520 839

Anna Raczyńska vel Wasiluk, Specjalista Centrum Szkoleniowego CCIFP, anna.raczynska@ccifp.pl; tel. +48 22 690 68 72, +48 514 763 870