AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Tomasz Małecki nowym Dyrektorem Sprzedaży w Edenred Polska

2018/11/06 Aktualności z firm stowarzyszonych 

Do zespołu Edenred Polska na stanowisko Dyrektora Sprzedaży dołączył Tomasz Małecki. Jest odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii sprzedaży oraz utrzymanie rosnących wyników firmy.

Edenred od lat umacnia wiodącą pozycję na rynku, oferując innowacyjne rozwiązania. Historycznym punktem zwrotnym dla Edenred było postawienie na nowe technologie i digitalizację. Pozwoliło to wskoczyć ofercie Edenred w XXI wiek, a także spełnić oczekiwania Klientów. Ta strategia będzie kontynuowana.

- Obrana ścieżka rozwoju i sprzedaży daje zakładane rezultaty. Klienci, którzy raz zdecydowali się na wybór Edenred nie szukają alternatyw. Są wobec nas lojalni, ponieważ potrafimy dopasować ofertę do rosnących wymagań i indywidualnych potrzeb. Nie będzie więc żadnym zaskoczeniem, że nadal chcemy podążać tą drogą, reagując na oczekiwania rynku i wdrażając z powodzeniem zaskakujące i nowoczesne rozwiązania. Satysfakcja Klientów jest dla nas priorytetem – komentuje Tomasz Małecki.

W ostatnich latach Małecki tworzył polski oddział międzynarodowej grupy In-Store Media. Firma z jego udziałem powstawała od podstaw, aby zyskać świetną pozycję na rynku. Zarządzał działami sprzedaży i marketingu. Jednocześnie był odpowiedzialny za pozyskiwanie kluczowych partnerów biznesowych z sektora retail. Jako współtwórca In-Store Media w Polsce ma na swoim koncie wiele sukcesów, zarówno związanych z zarządzaniem zespołami, jak i z rozwojem firmy. Ukończył studia MBA w IESE Business School Entrepreneurship w Barcelonie.

 ***

O Edenred


Edenred jest światowym liderem w zakresie rozwiązań transakcyjnych dla firm, pracowników oraz merchantów. Spółka wygenerowała w 2017r. obroty w wysokości 26 miliardów Euro, z czego 78% pochodziło z rozwiązań digitalowych.
Wszystkie nasze rozwiązania, jak karty przedpłacone, bony papierowe, aplikacje mobilne, platformy internetowe przekładają się na większą siłę nabywczą osób, które z nich korzystają, a także optymalizację budżetów firm oraz kreują dodatkowy biznes dla partnerów biznesowych.

Oferta Edenred opiera się na trzech linii biznesowych:
– benefity dla pracowników,
– zarządzanie wydatkami służbowymi i flotą,
– płatności korporacyjne, programy motywacyjne i lojalnościowe, społeczne programy socjalne.

Grupa łączy 44 miliony osób korzystających z jej rozwiązań, 700 000 firm i instytucji publicznych oraz 1,5 miliona merchantów. Spółka jest notowana na giełdzie Euronext w Paryżu oraz częścią indeksu CAC Next 20. Edenred działa w 45 krajach, z blisko 8.000 pracowników.

Edenred Polska jest liderem w usługach przedpłaconych i transakcyjnych. Misją Spółki jest zapewnienie kompleksowych i efektywnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów, stawiając sobie ten sam cel: satysfakcja i przyjemne codzienne życie.

Edenred Polska dostarcza bezkonkurencyjne produkty i usługi oraz szybki i niezawodny serwis w obszarach: • motywacji i zaangażowania pracowników,
• budowania lojalności w biznesie i zwiększania sprzedaży na rynku B2B2C.

Więcej informacji: www.edenred.pl

EDENRED POLSKA