AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

THE GAME OF BUSINESS EVOLUTION – Warsztaty liderów cyfrowej transformacji – bezpłatne wejściówki dla firm stowarzyszonych

2017/07/27 Aktualności z firm stowarzyszonych  CCIFP poleca 

Już 9. sierpnia zapraszamy do udziału w warsztatowym spotkaniu liderów, odpowiedzialnych za zarządzanie ludźmi, strategię i rozwój biznesu. Dla pierwszych sześciu osób z firm CCIFP mamy bezpłatne wejściówki, dla pozostałych zniżka 50%.

 • Tworzenie nowych biznesów w dużych firmach
 • Współpraca korporacji i startupów – jak wykorzystać zewnętrzne źródła innowacji?
 • Walka nowego ze starym – jak oduczyć organizację starych nawyków?
 • Zmiana kultury i organizacji – jak wykorzystywać gry i symulacje?

W gronie członków zarządów i kluczowych menedżerów firm przechodzących proces cyfrowej transformacji, wspólnie rozegramy nagrodzoną przez branżę MICE grę symulacyjną Tree of Life, zaprojektowaną przez Pracownię Gier Szkoleniowych.

Eksperci z Pracowni Gier od 2004 roku wspierają firmy w Polsce i na świecie poprzez wykorzystanie gier i symulacji w budowie kultury organizacyjnej. Z Pracownią zagrało już blisko 30 000 osób. Realizacje głównie w obszarze rozwoju liderów, treningów managerskich, warsztatów dla TOP kadry oraz spotkań dla całych firm (300 – 500 osób). Spotkanie odbędzie się w The Heart Warsaw – europejskim centrum współpracy korporacji i startupów. Na 38 piętrze Warsaw Spire, kilkadziesiąt międzynarodowych i regionalnych firm, m.in. Mastercard, Ghelamco i Samsung połączyło siły by w ramach Klubu i programów The Heart wykorzystywać startupy jako motor cyfrowej transformacji biznesu. 

Agenda:

15:00 Rejestracja

15:15 Powitanie, Joanna Średnicka, Tomasz Rudolf

15:20 Keynote speech: Biznesowe mocarstwa w drodze do Nowego Świata, Tomasz Rudolf, CEO, The Heart

 • Stres Krzysztofa Kolumba – jak pewnie prowadzić organizację w nieznane?
 • Startupy jako przewodnicy po Nowym Świecie – jak wykorzystać cyfrowych tubylców i niezależnych odkrywców nowych modeli biznesowych
 • Nowe wino w starych bukłakach – miejsce nowych biznesów w starej strukturze, konflikty i walki o niepodległość
 • Załoga – rola HR w budowaniu nowych kompetencji, kultury i organizacji 15:40 – 18:40 The Tree of Life – interaktywne doświadczenie wyzwań ewolucji biznesowej 

19:00 – 20:30 Doświadczenia liderów cyfrowej ewolucji

Panel dyskusyjny: Tomasz Józefacki, wiceprezes zarządu ds. rozwoju, Neuca Monika Remiszewska, Group Director People & Development at Ringier Axel Springer Media AG Joanna Średnicka, Dyrektor R&D, CEO; Pracownia Gier Szkoleniowych Piotr Widacki, Managing Director, Head of Digital Transformation, BGŻ BNP Paribas Moderator: Tomasz Rudolf, CEO The Heart

Roundtables: Wyzwania i dobre praktyki transformacji w korporacjach Dyskusje i wymiana doświadczeń przy stolikach w formule UnConference.

20:30 Podsumowanie

Prelegenci

Tomasz Józefacki, Wiceprezes Zarządu ds. rozwoju, NEUCA Ukończył Wydział Marketingu i Biznesu Międzynarodowego oraz studia MBA na New York University Stern School of Business. W latach 1999-2004 związany był z The New York Times Company, gdzie odpowiadał za marketing i promocję NYTimes.com, a następnie został (2002) szefem rozwoju i strategii działów tematycznych Biznesu i Technologii portalu NYTimes.com. Od 2004 r. zajmował stanowisko Dyrektora ds. Oddziałów „Gazety Wyborczej” a następnie od 2008 r. pełnił funkcję Członka Zarządu Agory, nadzorował Segment Internet. W latach 2012 – 2015 był Prezesem Benefit Systems SA. We wrześniu 2015 roku został powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu NEUCA.

Monika Remiszewska, Group Director People and Development Od 2016 roku zarządza zasobami ludzkimi w Ringier Axel Springer Media AG w Polsce (także w Grupie Onet-RASP), na Węgrzech, Słowacji i w Serbii. Wcześniej pracowała jako partner w firmie Korn Ferry. Odpowiada za sektor technologii i mediów, m.in. zajmując się w regionie Europy Środkowej wspieraniem startupów i marek cyfrowych w obszarze e-commerce, płatności i mediów. Ma doświadczenie w pracy w działach consultingu takich firm jak PwC, IBM i Microsoft. Specjalizowała się w projektach doradczych w zakresie tworzenia i realizacji strategii, transformacji biznesowej, zarządzania kapitałem ludzkim, fuzji i przejęć, zarządzania zmianą oraz redefiniowania organizacji i procesów. Członek International Coach Federation oraz Chartered Institute of Personnel and Development.

Tomasz Rudolf, CEO The Heart Przedsiębiorca i ekspert w zakresie tworzenia innowacyjnych modeli biznesowych. Jest jednym z wiodących ekspertów w obszarze innowacji modeli biznesowych i zwiększaniu przychodów firm. Ponad 17 lat doświadczenia w konsultingu strategicznym w Polsce, USA, Niemczech, Włoszech, Arabii Saudyjskiej i Indiach. Prowadził projekty doradcze m.in. dla 3M USA, Saudi Aramco, Aon, Arthur Andersen, Abbott, AkzoNobel, Bertelsmann, Deutsche Bank Research, Deutsche Post, Heinz Polska, Goodyear, Netia, Deutsche Telekom. Uznany przez miesięcznik BRIEF jedną z najbardziej kreatywnych osób w polskim biznesie. Współpracuje i doradza takim firmom jak Mastercard, Ghelamco, Alior Bank, PKO BP, Philips, Orbis, BGŻ BNP Paribas i wielu innym.

Joanna Średnicka, CEO, Pracownia Gier Szkoleniowych Przedsiębiorca i ekspert w zakresie projektowania gier oraz badań organizacji. Z wykształcenia socjolog. Partner zarządzający i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych. Badacz kultury organizacyjnej, jej procesów i modeli działania. Specjalizuje się w analizie zmian i procesach HR zachodzących w firmach. Zrealizowała ponad 1000 godzin interwencji i programów rozwojowych w oparciu o gry i symulacje. Jest członkiem i certyfikowaną projektantką NASAGA (North American Simulation and Gaming Association). Jako Wykładowca współpracuje ze Szkołą Główną Handlową, Uniwersytetem Warszawskim, Collegium Civitas. Ekspert międzynarodowych konferencji projektowania gier dla biznesu.

Piotr Widacki, Managing Director, Head of Digital Transformation, BGŻ BNP Paribas Entuzjasta nowych technologii, innowator i kreator rozwiązań, który potrafi sprawić, że wizje i plany stają się rzeczywistością. Obecnie jako dyrektor zarządzający odpowiada za cyfrową transformację Banku BGŻ BNP Paribas. Organizuje i aktywnie wspiera współpracę Banku z ekosystemem innowacji i startupów. W przeszłości zaangażowany w 4 startupy z sektora bankowego – współtwórca Alior Banku i Alior Sync oraz konsultant w projektach Telenor Banka (Serbia) oraz T-Mobile Usługi Bankowe. Specjalizuje się w obszarach: transformacja cyfrowa, innowacje, fintech, partnerstwa strategiczne, strategia cyfrowa, user experience, digital, mobile 

Zasady uczestnictwa:

Koszt udziału bez zaproszenia to 1090 PLN

Dla firm stowarzyszonych mamy rabat partnerski 50% : PARTNERZYPRACOWNI50

Zakupu można dokonać tutaj >>>

Pierwszych 6 osób, które napiszą na adres: p.szczecinska@pracowniagier.com, otrzyma bezpłatną wejściówkę.

Kontakt:

Dla uczestników:

MARTA ŻUCHOWSKA
Kom. +48 660 694 444 Tel. +48 22 468 85 52
Email: m.zuchowska@pracowniagier.com

Dla partnerów, sponsorów, mediów:

PATRYCJA SZCZECIŃSKA
Kom. +48 694 855 447 Tel. +48 22 468 85 52
Email: p.szczecinska@pracowniagier.com

Organizatorzy:

89821856PGSPRACOWNIAGIERSZKOLENIOWYCHSPZOO-150x27