AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Tęczowy Koncert Wielkanocny

2018/03/04 CCIFP poleca 

Zarząd Fundacji “Tęczowy Dom” zaprasza w sobotę 17 marca 2018 roku na „Tęczowy Koncert Wielkanocny” w Małej Auli Politechniki Warszawskiej w Gmachu Głównym przy Placu Politechniki 1. Honorowy Patronat nad Koncertem objął JM Rektor Politechniki Warszawskiej prof. dr hab. inż. Jan Szmidt.

Jest to nasz już XIV Koncert Charytatywny, w którym goście usłyszą muzykę klasyczną jak i lekką rozrywkową, interpretacje znanych światowych przebojów.

W Koncercie wystąpią młodzi szczególnie uzdolnieni artyści z warszawskich szkół muzycznych. W ich wykonaniu usłyszymy muzykę kompozytorów Wolfganga Amadeusza Mozarta oraz Antona Areńskiego.

W drugiej części będziemy mogli wysłuchać znanych francuskich przebojów w wykonaniu laureatów Konkursu Piosenki Francuskiej. Posłuchamy także tang Astora Piazzolego w wykonaniu młodych wykonawców, duetu: akordeonisty i skrzypaczki.

W czasie „Tęczowego Koncertu Wielkanocnego” widzowie będą mogli wziąć udział w aukcji obrazów i ciekawych sportowych przedmiotów przekazanych na szczytny cel pomocy rodzinom z osobą niepełnosprawną będących w trudnej sytuacji materialnej, a w szczególności dla matek samotnie wychowujących niepełnosprawne dziecko. Również będzie można nabyć okolicznościową Cegiełkę.

Bliższych informacji o Koncercie można uzyskać i dokonać rezerwacji zaproszeń w biurze Fundacji tel. 22 8263150 lub e-mail biuro@teczowydom.org

logo_teczowy_dom