SZKOLENIA


CCI education HUB


Mamy przyjemność zaprosić Państwa do korzystania z nowej platformy edukacyjnej www.cci-educationhub.com stworzonej specjalnie dla sieci izb francuskich za granicą przez CCI France International. Nowa platforma jest doskonałym uzupełnieniem stacjonarnych szkoleń i seminariów oferowanych dla Państwa przez Centrum Szkoleniowe CCIFP.

CCI education HUB jest nowatorskim portalem szkoleń i kursów zawodowych dostępnych wyłącznie w formule e-leraningu, oferowanych przez najlepsze wyższe uczelnie francuskie, w tym tzw. grandes écoles. Dzięki niemu Państwa pracownicy i cała polsko-francuska społeczność biznesowa będzie miała łatwy dostęp do wielu profesjonalnych szkoleń przez internet, z każdego miejsca na świecie. Jest to doskonałe uzupełnienie naszej oferty szkoleniowej proponowanej przez Centrum Szkoleniowe CCIFP. Tym samym dajemy Państwu możliwość dokształcania się zarówno w trybie stacjonarnym, jak i poprzez zajęcia e-lerningowe. Kursy oferowane są w języku francuskim oraz angielskim.

Oferta portalu CCI education HUB to :

  • kursy i studia managerskie proponowane przez sześć prestiżowych uczelni:  ESCP Europe ESSEC, EM Normandie, Grenoble Ecole Management, HEC, Sciences Po, i dwie uczelnie specjalistyczne : Ferrandi (gastronomia I hotelarstwo) et IPSICA (branża perfumeryjna)
  • Ponad pięćdziesiąt programów w różnych formułach, w tym MOOC (massive open online courses) i Masters w 100% on-line.
  • Osiem zakresów tematycznych dobranych pod kątem potrzeb pracowników firm stowarzyszonych w Izbie: handel międzynarodowy, digital, CSR i zrównoważony rozwój, sprzedaż i marketing, finanse, kompetencje miękkie i różnice kulturowe.

CCI education HUB

Na stronie CCI education HUB, macie możliwość wyszukania interesujących Was kursów i programów szkoleniowych najlepszych uczelni francuskich. Po dokonaniu wybory portal przeniesie Was na platformę umożliwiająca finalizację zakupu i uczestniczenie w szkoleniu.

Projekt CCI education HUB został opracowany specjalnie dla sieci francuskich izb zagranicznych, dzięki czemu możemy w jednym miejscu zaproponować Państwu wysokiej klasy ofertę edukacyjną pochodzącą od najlepszych uczelni. Zachęcamy do korzystania z tego narzędzia, a także do dzielenia się z nami swoimi uwagami i propozycjami uzupełnienia platformy.

SPRAWDŹ OFERTĘ SZKOLEŃ I KURSÓW >>>

KONTAKT: Alicja Rukowicz, alicja.rukowicz@ccifp.pl, tel. 22 690 68 99.


Data opublikowania: 2017-07-19 13:48:55