AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Smak Prowansji w Krakowie – 21.03.2018

2018/02/12 Aktualności CCIFP  Aktualności z firm stowarzyszonych 

Julien Hallier, Członek Rady oraz Przedstawiciel Regionalny Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej, na zaproszenie Konsula Generalnego Francji w Krakowie, Pana Frédérica de Touchet, spotkał się kilkukrotnie z członkami delegacji technicznej Departamentu Delty Rodanu (Bouches-du-Rhône), której pobyt w Krakowie miał na celu przygotowanie wizyty delegacji kierowanej przez przewodniczącą Rady Departamentu oraz vice-przewodniczącą metropolii Aix-Marseille-Provence, Panią Martine Vassal.

Celem marcowego pobytu delegacji w Krakowie w terminie od 20 do 24 marca 2018 roku, jest promowanie Departamentu Delty Rodanu oraz zainicjowanie współpracy między regionami, w szczególności w zakresie kultury, edukacji, turystyki i gospodarki.

Najważniejsze wydarzenie będzie miało miejsce 21 marca 2018 w restauracji Szara Gęś, z okazji projektu Good France / Goût de France, którego celem jest celebrowanie francuskiej gastronomii za granicą. Wydarzenie jest skierowane do przedstawicieli władz lokalnych i regionalnych, prasy ogólnej i specjalistycznej, touroperatorów, przedstawicieli francuskopolskiej społeczności biznesowej w Krakowie oraz osobowości ze świata gastronomii. Za koordynację tego znaczącego wydarzenia odpowiedzialna jest Agencja MyProvence, która współpracować będzie z Regionalnym przedstawicielem CCIFP – Julienem Hallier. Francusko-Polska Izba Gospodarcza została jednym z partnerów wydarzenia.