AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Rozmowy o kobiecym sukcesie w biznesie

2018/09/28 Aktualności CCIFP 

Wrześniowe spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu poświęcone było tematowi osobowości i jej wpływu na nasze sukcesy życiowe. Tym razem ugościł nas, w swojej klimatycznej przestrzeni przedwojennej willi - DZIK – Dom Zabawy i Kultury przy ul. Belwederskiej.

Gościem CCIFP i Haliny Piaseckiej była Katarzyna Kozioł, założycielka jednego z pierwszych ośrodków leczenia niepłodności ‘nOvum’, znana w środowisku medycyny rozrodu z pionierskich zabiegów doskonalących zapłodnienie pozaustrojowe i leczenie niepłodności w Polsce.

Uczestniczki spotkania wspólnie z gościem zastanowiły się nad tym, czy możliwe jest określenie konkretnego typu osobowości, który szczególnie sprzyjałby podejmowaniu właściwych i trafnych decyzji biznesowych, czy ogólnie w prowadzeniu biznesu.  W tym kontekście Katarzyna Kozioł opowiedziała o trudnych początkach swojej kliniki, a także o sposobach zarządzania licznym i różnorodnym zespołem.

Wspólnie zgodziłyśmy się, że, oprócz zdefiniowanego pomysłu na biznes, niezwykle ważne w osiągnięciu sukcesów biznesowych jest zachowanie autentyczności, uwagi i wytrwałe dążenie do celu. Warto także zachować elastyczność i z pokorą przyjmować wskazówki spotkanych na naszej drodze autorytetów.

IMG_4904