AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Rendez-vous biznesu – o perspektywach technologii i mobilności w biznesie

2018/10/03 Aktualności CCIFP 

We wtorek 2 października odbyło się październikowe Rendez-vous Biznesu, którego gospodarzem była firma Arval, należąca do Grupy BNP Paribas. 

Spotkanie rozpoczęła Monika Constant, Dyrektor Generalna Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej, która przedstawiła bieżące działania CCIFP i plany na najbliższe tygodnie. Gości przywitał następnie Grzegorz Szymański, Dyrektor Generalny Arval Polska, który przybliżył obecne obszary rozwoju firmy i jej główne założenia strategiczne. 

Głównym punktem wieczoru była prezentacja gościa specjalnego, Jona Demey’a, światowej klasy konsultanta z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie projektów związanych z transformacją mobilności, który przybył na spotkanie z Francji na zaproszenie Arval Polska. Próba odpowiedzi na pytania o prognozy dla światowej gospodarki wobec rozwoju i transformacji rynku mobilności jest w ocenie prowadzącego niełatwym zadaniem. W trakcie wystąpienia Jon Demey zwrócił uwagę na kluczowe znaczenie jakie może mieć odpowiednie zweryfikowanie oraz zdefiniowanie potrzeb i możliwości wprowadzenia nowej strategii biznesowej wobec zmieniającej się rzeczywistości i nowych technologii. 

W drugiej części wieczoru zgromadzeni goście mieli okazję spróbować doskonałych francuskich serów i najlepszego francuskiego wina, kontynuując rozmowy w przyjaznej, networkingowej atmosferze.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania:

DSC06788